Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen HOMEOPÁTIÁS szer...

Milyen HOMEOPÁTIÁS szer használ szemölcsre? Sok apró szemölcs jött a nyakamra, bőrgyógyász párat leégetett, de egy év alatt újak jöttek.

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 06:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Semmilyen, mert hatástalan az egész homeopátia.
2016. júl. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
és ki kellene vizsgálni, miért szaporodott el a szervezetedben a vírus és miért nem tud a szervezeted ellenállni.
2016. júl. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
"Másnak a mosogatóruhájával kell megtörölni a szemölcsöt, vagy ha ez nem segítene, éjfélkor meztelenül egy gémeskutat háromszor hátrafelé megkerülve, biztosan elmúlik a szemölcs."
2016. júl. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Bármelyik homeopátiás szer jo szemölcsre. Szemölcsök nagyon szeretik, csámcsogva zabálják.
2016. júl. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
#4 na kb a homeopátia is ennyire hatásos
2016. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

A szemolcsok szaporodasat valami okozza. Az egyetlen dolog, ami "bemegy", az a taplalek. A szervezeted visszajelez neked, hogy valami nem jo neki. Szerintem a taplalekodban keresd meg. Felteszem nem "szemetet" eszel, viszont az ami nekem jo, neked okozhat bajt. Es forditva.

Tok midegy hova mesz vele. Mindig vissza fog jonni, ha nem talalod meg azt amitol "visszajon". Koplald ki. Egy het bojt es vizsgald magad. Aztan kezdjel enni, de csak egy fele dolgot. Aztan egyel egy masik felet.

Lehet a mosogato szer, a mososzer,.... csak talalgatok. Nehez okosnak lenni. Tul sok a lehetoseg.

"Az eteled a gyogyitod" Velemenyem szerint a te esetben ez igaznak tunik. Beszelj olyannal aki taplalkozastannal foglalkozik. Terhes noknek gyakran van szukseguk ilyenre, mert nem lehet gyogyszerrel kezelni oket. Igy nem marad mas csak az etrend.

Sok szerencset! :)

2016. júl. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A 6-osnak köszönöm, hogy Ő legalább válaszolt és nem gúnyolódott... én hallottam már olyanról, hogy valakinek segített valami homeopátiás szer, - bár nekem más témában nem segített. Ezért tettem fel a kérdést.
2016. júl. 11. 08:38
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

A homeopatias kezeles nagyban fugg attol hogy hiszel-e benne. Mint minden mas egyebkent.

Ha utana mesz a "lelektani dolgoknak" .... sok a hokusz-pokusz, de lehet talalni ertelmes szerzoket. Joel Wallach-ot allitolag Nobel dijra javasoltak, mert taplalekkal gyogyit. Az illeto allatorvoskent kezdte es tobb ezer boncolas utan arra a kovetkeztetesre jutott, hogy a szervezet (allat, ember) azert pusztul el, mert egy (vagy tobb) szerv nem mukodik rendesen. Az osszes szervunk egy fizikai, kemia "gep". Ha ez nem kapja a megfelelo asvanyi anyagokat, akkor "leall" es vele egyutt a szervezet is. Igy a szervezet yakorlatilag ehen hal. Hiaba eszel mindent, ha azt nem eszed amire szukseged van elpusztulsz. Pl hiaba iszol desztillalt vizet. Az nem edesviz.

Egyebkent a bor az elso (es legnagyobb) szerv, ami jelzi, hogy valahol belul baj van.

Ezert irtam, hogy vizsgald meg mi kerul beled. Valamire erzekeny vagy es azt kell kiszurni. Ha folyamatosan "szennyezed" a szervezeted, akkor mindegy milyen gyogyszerekkel, orvosokkal kezeled magad. Arra igyezel ravenni a tested, hogy "alljon ellen" es erosited igy-ugy, de kozben egyre tobb es tobb terhet teszel ra? Szerinted meddig fogja birni? Vedd le rola a terhet eloszor. Utana megerosodik az, ha hagyod elni :)

2016. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha belenezel az agykontrollba es Balogh Bela: A tudatalatti tizparancsolata tipusu konyvekbe..... erre ugrani fognak a tobbiek, hogy hulyeseg es hokusz-pokusz, de nem az. Nezz a melyere! Nekem megvaltoztatta az eletem. Tiszta szivembol ajanlom mindkettot. Csak gyakorold oket. Az a kulcsa minek.
2016. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

A 10-esnek igaza van tenyleg hasznaljak a homeopatiat az allatgyogyaszatban. Had javitsam ki magam....

A nem hiszel a homeopatiaban akkor kevesebb eselye van, hogy mukodjon.

Itt elso sorban a placebo hatasra utalok. Ha azt "hiszed" csoda gyogyszert kapsz, akar a csapviztol is meggyogyulhatsz. De ha nem hiszed, hogy az orvossag segit, akar homeopatias akar nem, akkor gyogyulasi idot nagyon "kitolodhat", meg ha csadaszert kapsz akkor is.

2016. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!