Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A talpamon több szemölcs is...

A talpamon több szemölcs is keletkezett és csak terjed és nagyon csúnya, de szerencsére nem fáj. Muszáj felkeresnem egy bőrgyógyászt, hogy eltávolítsa és ne keserítse meg a nyaramat. Tudtok jó bőrgyógyászt?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan bőrgyógyászt aki rendes és kedves és nem néz le hogy ápolatlan vagyok, mert elkaptam a szemölcsvírust?

Kérlek segítsetek.És mennyi szemölcsöt lehet egyszerre leszedetni?Lehet az összeset egyszerre és mennyi ideig tart míg meggyógyul?Nekem ilyen mozaikszerű van, azaz sok egy helyen,ami nagyon kiborít,mivel elkezdett terjedni azaz futószemölcs.



2016. jún. 29. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy bőrgyógyász sem néz le azért, mert elkaptad a vírust, ez nem az ápolatlanság jele, bárkivel előfordulhat. Nem feltétlenül kell műtét, vannak krémek, ecsetelők, fagyasztás, az orvos döntése, mit lenne a legjobb alkalmazni.
2016. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az USA-ban remek bőrgyógyászok vannak, keress ott fel egyet(nem is értem hogy várod el, hogy írjunk amikor még a várost sem írtad le ahol élsz).

Mindegyik le fog nézni, de a legtöbb nem fogja megmondani neked, mert nem ez a dolga, esetleg figyelmeztet hogy legközelebb mit csinálj máshogy, hogy ne kapd el.


Egyszerre akármennyit le lehet szedni, de 3-4-nél többet nem fognak, mert az érzéstelenítés után nem tudnál több fájdalmat elviselni.

Ha összesen 4 darab van rajtad akkor le lehet egyszerre.

Gyógyulási időtartam: 5 hét.

2016. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a problémám, már 4 volt, mikor elmentem Dr. Vass Ilonához. Azt mondta, hogy HPV-s szemölcs, nitrogénnel lekezelte és adott rá ecsetelőt.

Várost nem ìrtál, de ez Budapesten van.

2016. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úú igen elnézést elfelejtettem , budapesten szeretnék találni :) amúgy hát több van mert az egész sarkamnál van és nem tudom hogy a mozaikszemölcs az egy darabnak tekinthető vagy többnek
2016. jún. 29. 14:15
 5/5 A kérdező kommentje:
és mennyi idő után tudnék újra normálisan járni azt tudjátok? amúgy szerintem kenőcs itt már nem segítene, de majd úgyis akkor a doki eldönti és köszönöm az eddigi válaszokat
2016. jún. 29. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!