Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kivágtam egy darabot az...

Kivágtam egy darabot az újamból, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap konyhakéssel véletlenül kivágtam egy darabot a bal gyürűs újamból..Nagyon vérzet,még a csontot is érte a vágás,és szó szerint egy darabot vágtam ki,de némi bör tartotta,és éna hülye fejemmel visszagyömöszöltem a kivágott darabot,az újamba,a szélén valamennyire seb keletkezett,de a többi részén semmi,csak a mély bevágás,és melegben volt,fehéres lilás lett,mintha rothadni akarna..Mit tegyek? Lehet kikéne szedjem,nagyon fájna,tegnap megprobáltam,de sokra nem mentem,és minden tiszta vér lett..MIT TEGYEK???

2016. júl. 31. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom ha ez rosszus fog esni de nagyin nagy hulyeseget csinaltal azzal hogy magad akartad megoldani.. Azonnal orvoshoz/ sebeszetre. Addig sterilen kosd le..
2016. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Háde ez csak az újam..Csak nagyon szarúl néz ki,és már gennyes is..
2016. júl. 31. 14:14
 3/7 anonim válasza:
menj ahhoz az orvoshoz mert innentől csak rosszabb lesz ha nem mész
2016. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sebészetre men el mielőbb.
2016. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el az ügyeletes kórházba a saját érdekedben. Akármilyen az ujjad, menj, mielőtt nagyobb lenne a baj.
2016. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
rakd vissza
2016. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
edd meg :P
2016. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!