Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Porckorong kopas, es jelen...

Porckorong kopas, es jelen pillanatban idegbecsipodes is gyotor egyszerre. Mi a legjobb gyogymod ellene? Marmint a muteten kivul.

Figyelt kérdés

Mit ajanlotok? Valami gyogyszer, vagy krem, esetleg furdozes, vagy joga, vagy masszas? Termeszetgyogyasznal mar jartam,ott hagytam egy havi fizetesem, kopolyozott, meg minden, de igazabol nagy valtozast nem ereztem. Vasaroltam RYN cipot is, az hatekonynak bizonyult,volt,hogy szinte elfelejtettem ,hogy nekem hatfajas problemam van, de 3 napja reggel ugy ebredte, hogy faj a derekam,mint az allat, es a szokasos belenyilallo erzes minden mozdulatra. Gondolom aki ismeri,tudja mirol beszelek. Ha leulok nem birok felallni,ha felallok,nem birok leullni tipikus esete...:S

Szoval hova menjek,mit tegyek? A mutetet egyelore el akarom kerulni, meg meg szerintem nem is szukseges!

Koszi szepen mindenkinek a valaszokat, aki sorstars, es annak is,aki nem!


2010. ápr. 18. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Az idegbecsípődésen lehet, hogy segít a masszázs, a hát- és derékfájáson is. A kopáson biztos nem.


Gyógymasszőr

2010. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ördögkarom gélt és krémet is. Nem horribilis összeg, viszont nagyon hatásos. Nagyobb áruházakban is van, meg ahol gyógynövényeket árulnak. Én véletlenül vettem észre, azt sem tudtam, hogy ilyen létezik, azóta mindig van itthon. 4-600 Ft körül van a 200-250 ml-es, tehát nagyon jó ár. Érdemes kipróbálnod, és nem 2x annyiért veszel gyógyszertári kenőcsöt, ami fele, esetleg negyede mennyiségre. És még csak nem is gyógyszer, természetes gyógynövénykivonat.
2010. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat!
2010. ápr. 21. 15:22
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Látom én, hogy öt éve tetted fel a kérdést, de nekem is több tíz éve vannak fájdalmaim, tehát úgy gondolom, talán még Neked is aktuális...vagy más idelátogatónak:

-Minden tanácsot érdemes megfontolni, amiben megbízol ki is próbálni. Ha némelyik mégse segít, azt sem szabad bánni, keresni kell tovább!

-Így jutottam el az alábbi sikerekhez:

Ha megemeltem magam (derekam) építőiparban vagy gyárban, akkor az aloe verás csípős krém néha jó volt. De nem mindig.

Ha "beállt a hátam" hidegben végzett munkától, akkor kevés volt. Egyszer az segített, hogy a hátamra tettem a villanypárnát és erre vettem rá a ruhákat, kabátot, húztam magam után a hosszabbítót és így tudtam befejezni az autót, amit szereltem...Sőt elmúlt, "bejáródott" a gerincem. Úgy látszik nekem a meleg segít a görcsös izom összehúzódás okozta fájdalmak ellazításában.

A kamaszkoromban ortopéd orvos által megállapított jelentős lúdtalpamat harminc éves korom után egy Kecskeméti masszőr véglegesen kinyomta! (Öt alkalommal voltam és nem is ezzel a panasszal, ez csak bónusz volt! Ilyet sztk-san sehol nem ígértek. Sokáig a hátam se fájt.)

Mostanában, ha a Tiédhez hasonlóan "beáll" a derekam, (nekem a nyakam is szokott), akkor Jászberénybe szoktam menni a Lehel Strand termálvizébe (itt még melegebb 1-2 fokkal a víz, mint a török fürdőben, bár ugyanazt a vizet használják). Nekem lényeges 1-2 fok is! Itt ugyanis 20 perc után teljesen elmúlik minden panaszom hosszú időre! (A következő megfázásig, megemelésig)

Ja, a Nagykátai gyógyfürdő hiába szebb, közelebb, stb, mert ott hiába voltam órákig, akkor sem múlt el... Tehát marad a keresgélés, Neked melyik lesz a hatásos a lakóhelyed közelében?

Amikor végre helyrejövök, mindig megfogadom, hogy újrakezdem a jógázást és többé nem hagyom abba, mert amíg jártam, addig sose volt megemelés, megfázás se!

Ha bárki ajánlja Neked a denevérpadot/nyújtópadot, amin bokánál fogva lóghatunk és visszarendeződhetnek a csontjaink, akkor tudd, hogy az egyik legjobb dolgot ajánlja! (Ez is magyar találmány!)Én is meg fogom venni. Annál a Kecskeméti masszőrnél is volt ilyen, egyszer azt is próbáltuk és jó volt! Van olyan internetes oldal, ahol azt írják, hogy jó ebből a legolcsóbb is, csak hason fekve kéne használni, mert úgy még jobb. Nem tudom, de ha a pénztárcám engedi, akkor a feltalálójától venném, hogy megtiszteljem vele!

Na fáj-e még valamid? Ötlet és remény van bőven, hát jobbulást kívánok!

2015. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!