Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » SOS! Forever aloeverás terméke...

SOS! Forever aloeverás termékei milyenek? Tényleg hasznos? Àr szempontjából mennyire reális?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Jok nagyon, viszont dragak, de nem veletlenul. Ahol termelik az aloet hozza pl meg a repulogepek sem mehetnek el folotte, szoval nagyon vigyaznak, hogy semmi karos anyag ne szennyezze. Ha megengedheted, akkor en tudom ajanlani. 3 honapos kurakban erdemes gondolkodni. 3 honapig szeded/iszod, 3 honap szunet. Hasznos tud lenni. Immunerositesre pl a gel nagyon jo. Egyik ismerosomnek segitett lekuzdeni a vegbel rakot es azota is kurakban issza megelozesre. De csodat ne varj semmitol. A first nagyon jo serulesekre, kiutesre, gyulladasra, pattanasra, de pl. A tetovalast kiveszi a borbol. Az ajakbalzsam herpeszre nagyon jo. Nekem mindig kijott havonta, semmi nem hasznalt. Mar egy eve nem jon ki, mert ha erzem bekenem es visszahuzodik teljesen.
2016. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon jó minőségűek és ami a lényeg, hogy hatásosak is.Én már több mint 10 éve, eszem, iszom, kenem, használom és nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek. Sok jó tapasztalat van velük.Az ár érték aránya is nagyon jó. Ráadásul jelentős kedvezmények is elérhetők.Én is már a legnagyobb kedvezménnyel vásárolok. Ha érdekelnek a részletek, akkor szívesen segítek.
2016. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szintén 10 éve fogyasztom a termékeket a családommal együtt. Érdemes használni.
2016. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!