Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A bioptron lámpáról vannak...

A bioptron lámpáról vannak jó/rossz tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
SE jó, se rossz. Semmilyen, nem árt de nem is használ.
2010. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Borfelnoves volt a homlokomon egy elkapart seb miatt. Mar legalabb fel eve ott volt, mikor a anyu kozmetikusa megengedte, hogy neha menjek " lampazni". Hogy milyan gyakran, arra nem emlekszem. Par het alatt elmult.
2010. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem visszatérő arcüreggyulladásom volt éveken keresztül. Kb. 3 éve vásároltam bioptron lámpát, renszeresen használtam, és elmondhatom, hogy kigyógyultam. Nagyon sok mindenre bevált nálunk. A kisebbik lányom a pollenallergiájától szabadult meg. Édesanyám lábszárfekélyét is ezzel kezeltük (kiegészítésként, mert nem ez volt az első fekélye) és sokkal hamarabb gyógyult, pedig idősebb volt már. Nekem többszörös porckorong-sérvem van, erős fájdalomnál a nagyobbik lányom lámpázza a derekamat, használ. Sajnos csak a kis kézi lámpára futotta, a nagy állványos hatásosabb lenne, de az húzós. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, aki megengedheti magának anyagilag. Mindenféle seb gyorsabban, kisebb heggel gyógyul. Még háziállatoknál is hatásos, már amelyik hagyja magát lámpázni. A lényeg, hogy a kezelési útmutatóban leírtakat tartsuk be, mire-hol használjuk. Nekem csak pozitív tapasztalatom van, és még egyszer sem bántam meg a megvételét, pedig az én pénztárcámhoz mérve drága volt.
2010. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első fogok, nem tudom akkor hogy nekem miért nem használ, ha mindenkinek ennyire beválik.....
2010. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jav: vagyok, nem fogok :)
2010. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak: lehet, hogy nem vagy kitartó, esetleg nem lámpázol elég ideig, vagy nem ott, ahol kell. Egy-két alkalom még nem gyógyít, folyamatosan használtam napi min. 3 alkalommal, és legalább 1 hétig. Nem mindegy, hogy hova hány percig világítasz. Sok mindennél az un. 3 szemre is kell. Csak azt mondhatom, nekünk bevált.
2010. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 14 éves lány vagyok kiskoromban nagyon sokszor voltam náthás hörgőszűkület miatt még most is sokszor vagyok náthás de sokat segít a lámpa, mert eddig mindig meggyógyított. Másra még nem nagyon használtuk
2010. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiamnak gennyes manduláját 2 nap alatt, anyámnak a 1/2 éves 25 cm fekélye 2 hónap alatt meggyógyult. Nekem nem kellett több bizonyíték! Remélem tudtam segíteni.
2010. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!