Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen rossz tapasztalataitok...

Milyen rossz tapasztalataitok vannak rottweilerekkel?

Figyelt kérdés
Mi a velelemnyetek ezekrol a kutyakrol???
2011. jún. 5. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem őket, nincs semmi rossz tapasztalatom velük. 4 éves voltam amikor hozzánk került egy szuka. Vele nőttem fel, türelmes volt velünk, pedig cumit tömtünk a szájába, turkáltunk a fülébe, szájába stb (persze kicsiként). Vigyázott ránk. A macskánk a hátán aludt minden éjjel. Displasia miatt kellett elaltatni 10 évesen :(

De minden nevelés kérdése.

2011. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
A roti, mint minden kutya, olyan lesz, amivé a gazdái nevelik, vagy nem nevelik.
2011. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
nagyon jó kutya, de vigyázz ha a gazdájáról van, szó bárkit képesek széttépni..
2011. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem annyi rossz tapasztalatom van róluk, hogy ugye egyik barátnőméknek van és amikor egyszer náluk voltunk, barátnőm kihozta a gördeszkáját, majd a roti megharapta őt. Nem tudom mi okozhatta azt, talán megijedt a deszka hangjától, vagy ilyesmi.
2011. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

mark86


adott fajtáról nem lehet rossz tapasztalat!

max a gazdáról...

2011. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
egyetértek
2011. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem soha nincs rossz tapasztalatom kutyákról,max a gazdáikról...kicsi voltam még,mikor volt az udvarban 1 roti,imádott velem játszani és én is vele
2011. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan roti szukákkal találkoztam menhelyen, hogy terápiásnak elmentek volna. Voltak persze nagyon domináns kanok is, de azok sem születésüktől fogva gyilkológépek, csak nem megfelelő foglalkozást kaptak életük első éveiben. Jó kis fajta, de nem kezdőknek, vagy csak sok kitartással és kutyaiskolával.
2011. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nemtudom..tatameknak volt..szerettem mert nagyon kedves szuka volt..Dönisz volt a neve..meghalt mar reg..15evesen..de valamiert rettegek ettol a fajtatol..egyetlen kutya sem hozza ki belolem a felelmet..nemet dogom van es az hatalmas...de megsem felek tole..enektanaronomnek meg egy nagy komondora..azt sem felek simizni..de ha meglatok egy rotit a hideg kiraz..:(
2011. jún. 6. 00:19
 10/15 anonim válasza:

nekünk 2 is van, mindkettő szuka..

az egyik úgy 12 éves lehet,a másik meg vagy 6 (sajnos nem tudom pontosan ..) anyja és lánya :) nekem semmi problémám nincs velük,imádom őket :) a fiatalabb persze kicsit aktívabb,amolyan 'örök gyerek' , szeret ugrálni, játszani, rohangálni.. de nem bánt egyáltalán. az idősebb pedig olyan nyugodt,hogy szerintem még egy olyan nyugodt kutya nincs. kicsi koromban a hátán lovagoltam, pórázon húztam-vontam,stb. , ő pedig csendben tűrte.. soha nem bántottak még senkit, de azért ha olyan megy az utcán,aki nem tetszik nekik, azt megugatják,de ez így jó. legalább félnek tőlük a betörők:DD

2011. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!