Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fájdalom csillapitásra gyógysz...

Fájdalom csillapitásra gyógyszer helyett valami más? Homeopátiás szerek is érdekelnének.

Figyelt kérdés

Kb fél éve, hogy mindkét vállam, illetve karom fáj, az egyiket már mozgatni is alig tudom. Voltam reuma orvosnál, aki gyógytornát javasolt, és hozzátette, hogy ha nagyon fáj vegyek be fájdalom csillapitót. A gondom az, hogy most már szinte csak fájdalom csillapitóval tudok dolgozni, de szinte mozogni is. A karom egyre rosszabb, szinte mindig fáj. A fájdalom csillapitók előbb-utóbb kikészitik a gyomrom, le kéne vele állnom. Hiába tornáztatom a karom, annyit ugyan elértem, hogy nem romlik a mozgásom, de javulni sem javul, a fájdalom viszont szinte állandó. Csontkovács kizárva, mivel elég nagy fokú csontritkulásom van. Ha megmasszirozzák, akkor 1 maximum 2 napig jobb, de pénzem arra nincs, hogy két naponta masszőrhöz járjak.

Van olyan szer, amit ajánlani tudtok a fájdalom enyhitésére?


2010. ápr. 21. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,neked ideg gyulladásod van,mielőbb menj vissza az orvoshoz,adjon beutalót,ahol kapsz rá megfelelő gyógyszert.A reuma is fáj,de ez nem az.Nem vészes,van rá gyógyszer :)
2010. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja ,bocsi,és Flektor tapasz és krém-ez nagyon jó...-BIZTOS
2010. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Tahitian Noni bioaktiv italnak tobbek kozott fajdalom csillapito hatasa is van, reumas fajdalmakat enyhit, csontritukas eseteben is javallott, fajdalom csillapito hatasa a morfiumenak 75 %-a, viszont nem okoz fuggoseget, nincsenek mellek hatasai.
2010. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16:05-os vagyok, a Nonit edesanyam hasznalja tobb mint ket eve, sulyos izuteli bantalmai vannak, viszont nem szed semmi mas gyogyszert, nem fajtatja sehol, ezert merem batran ajanlani.
2010. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Kicsit húzós az ára, de kipróbálom.
2010. ápr. 23. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a Tahitian Noni mellett dontesz, (termeszetesen az orvos altal felirt kezelest ez nem helyettesitheti, azzal egyutt kell fogyasztani), segithetek Neked hogy alap arban vasarold meg.
2010. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a moksa elixírt ajánlanám... Persze csak adekvát orvosi kezelés mellett! Remekül kiegészíti a hagyományos medicinát!Sok sikert, és jobbulást!
2010. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!