Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon fáj a fejem, bele...

Nagyon fáj a fejem, bele nyilal a fájdalom. Ezen kivül hányingerem van, ez mi lehet? Már a gyogyszer se segit.

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Migrénre gondolok, az ilyen makacs, főleg hogy hányingerrel párosul. Ilyen esetben a fájdalomcsillapítók sem nagyon használnak. Nekem a legerősebb fejfájásomat a coldrex szokta csillapítani, sőt elmulasztani. Mert van benne koffein és C vitamin. Ennyit tudtam segíteni.
2010. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!!!
2010. dec. 19. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Jobbulást!!!
2010. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy ez migrén lehet. Nekem jót tesz ilyenkor, ha lefekszem és alszom egyet.
2010. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az elsönek nagyon szépen köszönöm...

második-már sajnos 2-3napja van ez,sokat aludtam,ahogy felkelek az ágybol,bele nyilal a fájdalom a fejembe,nem tudom máshogy kifejezni magam,ilyen erös fejfájásom még nem volt.

2010. dec. 19. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nekem tavaly júniusban volt így, hogy egyfolytában fájt a fejem. Első egy hét után elmentem a háziorvoshoz, írt fájdalomcsillapítót és elküldött laborba. De minden rendben volt persze. Aztán 2 hét után kb ahogy jött, úgy el is múlt. Azóta egyszer volt ilyen. Azt mondta az orvos, hogy elhúzódó migrén lehetett. Kefalgin tablettát írt nekem, az jó volt, meg az olvadós Cataflam is. Mielőbbi jobbulást kívánok én is!

2010. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is ez volt 4 napig folyamatosan fájt a fejem...:(

Aztán beszedtem (orvos ajánlotta)agyi értágítót elég volt egyet bevennem ahhoz hogy elmúljon a fejfájásom...:)de még az is segített hogy tudtam aludni egy hatalmasat...:)de mindent kipróbáltunk semmi sem hatott csak ez...:)neked is ajánlom mert 1 nap és kész...:Dazóta eltelt már 1 hónap és nem fáj azóta a fejem...:D

2010. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!