Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismer valaki jó orvost aki...

Ismer valaki jó orvost aki akupunktúrával foglalkozik? Hat éve köhögök, már nagyon nehezen bírom, minden erőmet kiveszi. Orvosok csak kísérleteznek, írják az asztma elleni pumpákat, pegig nem vagyok asztmás.

Figyelt kérdés
akupunktúra

2016. szept. 8. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol keresel szakembert?
2016. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Newmi1 ***** válasza:
100%
Én a személyes tapasztalataim alapján a [link] -t ajánlom. Viszont érdemes lenne tanulmányoznod a kínai orvoslás rád vonatkozó fejezeteit, mert a saját felismerések is sokat segíthetnek.
2016. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. szept. 16. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Budapesten nemrég fül-orr-gégészeten azt láttam, hogy a betegek úgy ücsörögnek a váróban, hogy a fülükből egy csomó tű állt ki. Kiderült, hogy a doktornő akupunktúrával kezel némely panaszokat az állami szakorvosi rendelőben tök hivatalosan, tb-támogatottan. Gondolom akkor máshol is fellelhetők ilyenek az egészségügyben. Egyébként allergiát nem vizsgáltak?


Ha szárazon és makacsul köhögsz, az Euspongia officinalis C9 vagy C15 vagy C30 segíthet gyorsan leállítani.

2017. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. febr. 20. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez se mai kerdes de hatha meg mindig csak kiserletezgetes zajlik es meg mindig probalod megoldani a problemat....szoval ha igen budapesten yamamoto intezet. Va tb-s caak kerni kell beutalot a dokitop meg van fizetos....de nemtudom h keruleten kivulit is finanazirozz e a Tb.
2019. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!