Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismer valaki valamilyen jó...

Ismer valaki valamilyen jó házipraktikás gyógykezelést asztma-roham ellen?

Figyelt kérdés
Ugyanis a "pumpák" minden egyes használatkor valamilyen szinten károsítják, és gyengítik a tüdőt. Emiatt szeretném elkerülni használatukat.

2014. aug. 5. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A kialakult asztma ellen nincs 'hazipraktika'. Azt nem tudom hol hallottad, hogy az inhalator karositja a tudodet, de jo nagy hulyeseg (naturahirek.hu vagy valami hasonlo futobolond-gyulekezo lehetett). Ha nem akarsz megfulladni egy rohamkor, ne kiserletezz.
2014. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem használod az asztma elleni gyógyszert, akkor az asztmád egyre rosszabbodni fog. Ez nem csak azt jelenti, hogy egyre többször fogsz befulladni, hanem azt is, hogy mivel a tüdőd nem fog normálisan működni ez bizony hat a szívedre is. Tehát gyógyszer nélkül el fogod azt érni, hogy egy ágyon fogsz feküdni, ahol nem kapsz levegőt és a szíved sem fog tudni működni. Választhatsz, vagy használod az orvos által felírt gyógyszert vagy egy idő után egyre többször kerülsz kórházba és egyre több gyógyszert kell majd szedned az asztmára is és a szívedre is. Én a helyedben ezt nem kockáztatnám. (én is asztmás vagyok)
2014. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tisztába vagyok mindennel amit mondtatok, és tudom, hogy következménnyekkel jár ha nem használja egy -magamfajta beteg rendszeresen a gyógyszereit, de az is bizonyított tény, hogy bizony gyengíti a tüdőt. Ez valami olyasmi mint pl. az antibiotikum túlzott használata. Igaz, hogy elejében segít, de egy idő után az immunrendszer gyengítését okozza... éshát én már 18éve használom az inhalátorokat. Orvosom figyelmeztetett mellesleg, hogy próbáljam meg valahogy más módszerekkel csillapítani a rohamaimat (ezzel persze nem a nagy rohamokra gondolt, arra természetes hógy gyógyszert kell használni.).


A napokban pár ilyen tippet olvastam: [link]


Mindenesetre köszönöm a válaszaitokat! :) Bizonyára az én hibám, h nem pontosítottam eléggé a kérdésemre. :)

2014. aug. 6. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!