Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen lightos BÉLTISZTÍTÓ...

Milyen lightos BÉLTISZTÍTÓ módszert ajánlanátok? - valami természetes gyógynövényes megoldás kellene.

Figyelt kérdés

#béltisztítás #regenerálás #emésztés-javítás
2016. szept. 22. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Desztillált víz fogyasztása és langyos kávés beöntés kipucolja a beleket
2016. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Csalán tea, aszalt szilva fogyasztása. Lenmag őrleményt előző este be kell áztatni vízbe, majd reggel elfogyasztani.
2016. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kamillateás, szódabikarbónás beöntések pár napig.
2016. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Borsmenta tea, utifumaghej (ritka borzasztó íze és állaga van és rettentő sok vizet kell mellé de ez jól lepucalja a belfalakat is.
2016. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
te jó ég. Most komolyan beöntést csináltok magatoknak? minek kell tisztítani a beledet? a szervezeted csodálatosan működik, tisztítja az önmagát. A szervezeted egy csodálatos masina, ami karbantartja magát, ha a megfelelő tápanyagokat juttatod be. Öntsön be magának az, akinek jól esik. Ha rossz a közérzeted, akkor sportolni kell: a vérkeringés felpörög, kimossa "a toxinokat", gyorsabban oxigenizálódik a tüdőben az "elhasznált" vér, a pangó területekről is kimosódik, felpörög az emésztés, az metabolizmus, blabla. Egy-egy kocogás után újjászület az ember. Egyél sok rostos élelmiszert. Zöldséget-gyümölcsöt. Itt a sütőtökszezon, lehet enni azt is, nagyon egészséges. Gyógyteák közül csalántea, hársfatea jó az emésztésnek, de egyáltalán nem csodaszerek. Az egyetlen csodaszer az egészséges táplálkozás és a rendszeres testmozgás és persze a megfelelő VÍZ bevitel (nem cukros lé). Nem kell túlspilázni. Valaki magyarázza el nekem ezt a kávébeöntést, mert nem értem. Egy mezei rossz közérzetre öntsön be magának kávét, akinek jól esik, de ne buzdítson rá másokat. Rágoogliztam, látom, hogy van ilyen, de ezt különféle betegségek alternatív gyógymódjaként használják és elég áltudományos humbugnak tűnik, de javítsatok ki, ha tévedek, nem ástam bele magam mélyen. Illetve, ha van valamilyen emésztőszervi megbetegedésed, akkor meg újratervezem a választ. Ha betegséged van dietetikus segítségét javaslom, aki segít összeszedni, mit jó enni és mit nem.
2016. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ösnek: Köszönöm a tanácsot, és egyet értek. Én is idegenkedem a beöntéstől. Jól kellene táplálkozni és akkor nincs szükség ilyesmire. Az állatok a példa...Ők sem...
2016. okt. 13. 08:17
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

"Valaki magyarázza el nekem ezt a kávébeöntést,"

Valóban, a magyarázatok jórészt szimpla hipotézisek. De tény és való, hogy világszerte alkalmazzák több kevesebb sikerrel számtalan betegség gyógyítására és megelőzésére.

Tapasztalatból mondom, hogy az okosok által előírt módon történő beöntés némi magyarázattal kiegészítve értendő.

Ha érdekel szívesen elmesélem az én történetemet privátban. 50 évig szenvedtem IBS -sel, de ez szinte egy csapásra megszüntetett minden kellemetlenséget.

A beöntésben a desztillált víz a lényeg, a kávét is csak azzal szabad főzni, és egy vékonyka infuziós csővel kell a végbélbe juttatni. Én csak 4-5 decit nyomtam be magamnak, ezt két naponta ismételtem. Nem kell óckodni tőle. A desztillált víz nem higítja meg a székletet, tehát nem okoz hasmenést.

2016. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

1 kg répa,50dkg petrezselyem gyökér,és egy fél zellergyökér főzetét,kb 3 liter (kissé sós vízben főzve) 5 napig(minden nap friss lé kell)kell inni,semmi szilárd ételt nem fogyasztva hozzá.A 6. nap kevés főtt zöldséget,gyenge töklevest(rántás nélkül),7.nap törtkrumplit,főtt rizst a zöldségekhez,majd gyenge vegán koszt fokozatosan növelve az adagot kiválló béltisztító.


Egy ilyen béltisztítás 5-8 kg fogyást eredményez!

2016. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
? A főtt zöldségeket turmixolni kell, vagy csak a levét leszűrni és azt meginni? ( A többivel mit csinálsz? )
2016. okt. 23. 04:08
 10/10 anonim válasza:
0%
A természetes megoldás az Aloe Vera Barbadensis miller. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van. Kúraszerűen naponta inni, pár hónapon át. 5-10 kiló bélsárt is kiszed, persze nem egyszerre.
2017. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!