Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavarra milyen természete...

Alvászavarra milyen természetes megoldás létezik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja szorongok, stresszelek és pánikbeteg is vagyok, járok pszichológushoz, hogy a gyökerét "kezeltessem", 2 hete iszom citromfűteát, de az alvás mégsem megy, minden másban ugyan segít. Általában 2-4 óránként megébredek, van hogy egyből vissza tudok aludni, de van hogy egyáltalán nem megy. Többször felkelek az éjjel, hiába alszom 8-9-10 órákat, folyamatosan fáradt vagyok, mert nem pihentető az alvás. Valaki tud ebben segíteni, mit lehet tenni ez ellen? Vagy ez majd a szorongás elmúltával javulni fog?
2014. febr. 7. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem össze kéne fognunk, mert több éve szenvedek ilyen szarságoktól (pánikbetegség, alvászavar, stressz,kényszerbetegség...) (Voltam már pszihológusnál,

ermészetgyógyásznál, csomó

orvosi vizsgálaton...) A pszichológus xanaxot írt fel, nem akartam ilyeneket szedni, csak amikor nagyon kellett

2014. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam mindenfélét, citromfű teát, valeriana drazsét stb. a xanax már nem használ. Amikor unokatesóm elvitt természetgyógyászhoz elöször hülyeségnek tartottam, de kaptam tőle korolen cseppeket és tényleg elálmosodtam tőle, megnyugtatott. Viszont nem túl olcsó, kb 6900 ft, de 3-4hónapra elég.
2014. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem Frontin-t írt fel, de csak akkor szedem be, ha muszáj, és még azzal sem alszom jól... tényleg nem értem hogy mitől lehet, eddig annyira nem volt ezzel problémám de mióta mindig feszült vagyok azóta az alvásom az katasztrófa. ez a csepp érdekel engem is, utánanézek mindenképp.
2014. febr. 8. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is adtak frontint, azt mondták ettől majd fogok aludni,de nem próbáltam ki, ezek szerint nincs is értelme.
2014. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A korolent 3hétig szedheted minden nap, aztán tarts 1hetes szünetet utána megint. Megelőzésre elég napi 3×3csepp, tünetek kezelésére több, azthiszem 27

csepp a max adag. De közben a pszichológushoz is járj ha segít. + menj el kocogni esténként, nekem sokan javasolták, nem volt kedvem de zenét hallgattam közbe és jól lefárasztottam magam, jobban bírtam aludni

2014. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és próbáld lefoglalni magad, csinálj olyat amit szeretsz, beszélgess a barátaiddal, esetleg próbálj meg újakat szerezni. A lényeg hogy próbáld meg lenyugtatni magad. Tudom milyen rossz, de sajnos neem ismerjük egymást hogy személyesen beszélgessünk erről pedig nekem meg egy barátra lenne szükségem aki ezt megérti és tud segíteni:/ De az vigasztaljon hogy nagyon sokan vannak így és aki akarja az meg is gyógyul.
2014. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ravel ***** válasza:
Sajnos egyre többen vagyunk ezzel így. A sok idegeskedés miatt nekem sem megy az alvás. Ahogy te is írod van, h 10-12órát alszom és még akkor sem vagyok kipihent mert az alvásom nem nyugtató. Köszönöm a tippeket én is próbáltam már citromfű teát és a valeriánát de a nyugtatóktól én is tartózkodom mert nem akarok rászokni. A korolen csppekről még nem hallottam de utána fogok járni.
2014. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 B.Ági ***** válasza:
Jógázz, meditálj, gyógyszer/kemikália/nélkül törekedj a tudatvilágod helyrehozására.
2015. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!