Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Kurkumából kivont Kurkuminna...

A Kurkumából kivont Kurkuminnal kapcsolatban van valakinek bármilyen tapasztalata gyulladás csökkentés terén Colitis Ulcerosa vagy crohn betegségben, ami Szendi Gábor Tények és tévhitek oldalán is megtalálható?

Figyelt kérdés
Menyit kel belőle szedni a gyógyulás érdekében? D és C vitamint 10.000 - 10.000-et szedek plusz naponta. Szendi Gábor a Tények és tévhitek oldalán bukkantam rá, hogy a Kurkuminnal nagy sikereket érnek el a Colitis Ulcerosa kezelésében. Van valakinek ebben tapasztalata? Minden segítség jól jönne, hogy jobban legyek.

2016. okt. 15. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy cikkben, hogy egy felmérésből kiderült, hogy a kivonatoknál, kapszuláknál sokkal hatékonyabb, ha sima kurkuma fűszerből szedsz be kajába keverve, vagy bárhogy egy kiskanálnyit.
2016. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. okt. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, hogy a bélbetegségek nem gyógyulnak, amíg káliumozott sót ettem. Amióta kerülöm a boltokban vásárolható élelmiszereket, és patikasót használok az ételek elkészítéséhez, azóta az IBS -em sem jött elő. Az aranyerem is már a múlté!

Érdemes átgondolni és odafigyelni ezekre az apróságokra! A szervezetnek szükséges káliumot a zöldségek is bőségesen tartalmazzák, így az asztali sóba kevert káliumsó emésztetlen marad, és végig csípi marja az emésztőrendszert! A sebet lehet nem ez okozza, csupán csak gátolja annak gyógyulását.

A káliumsó minden élelmiszer tartósító eszköze, de legtöbbet a húskészítmények (konzervek, szalámik) tartalmazzák.

2016. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítségeket! 4-5 éve már mi is a tiszta sót fogyasztjuk valamint tisztított vizet iszunk. A GAPS is érdekelne. Arról vannak jó tapasztalata valakinek ezen a téren?
2016. okt. 15. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a GAPS szerint étkezem egy éve. Igaz, nekem más bajaim voltak, de jók a tapasztalataim. Érdemes elolvasni hozzá a könyvet.
2016. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!