Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Forever C9 kúrában nem vettem...

Forever C9 kúrában nem vettem be ebéd elött a Garcinia kapszulákat. Hogy kell pótolni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha magától a Forever cégtől vetted a C-9 csomagot, saját kártyára, akkor annak a feladata személyre szabott segítséget adni neked minden ilyesmiben, aki kártyához juttatott téged. (Szakszóval: a szponzorodé.)


Ha nem a cégtől vetted a csomagot, akkor bizony átvertek téged. A Forever a C-9 kizárólagos forgalmazója Magyarországon. Minden olyan értékesítési mód, amelyben a céget megkerülve, személyre szabott tanácsadás nélkül adják el a terméket, szabálytalan. Önmagában a termék - ha nem megfelelően használják - veszélyes lehet. A csomagban lévő füzet egy általános útmutató. Nem biztos, hogy neked pont az a jó felhasználási mód, amit ott írnak, elvégre nincs két egyforma ember.


Szerintem ha van szponzorod, kérdezd őt! Munkaköri kötelessége segíteni neked. Ha nem segít - vagy nem éred el, vagy nincs szponzorod -, lépj kapcsolatba a céggel!


ugyfelszolgalat@flpseeu.hu


[link]

2016. nov. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én nem akartam regisztrálni, a barátnöm regisztrált már, sokat vásárol tőlük és ő rendelte nekem.
2016. nov. 29. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen jobban járnál, ha a saját nevedre, kártyádra vásárolnál, ami semmiféle kötelezettséggel sem jár.
2016. dec. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!