Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van tapasztalatotok a zselatin...

Van tapasztalatotok a zselatin evésről az ízületi problémák vonatkozásában?

Figyelt kérdés
A fájó csípőm miatt elkezdtem enni konyhai zselatint, de rosszul vagyok tőle, pedig nagyon ajánlották a szteroidok helyett. :(

2016. dec. 2. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Kb.annyira igaz,sajnos, mint hogy az almaecet fogyaszt. Azaz semennyire. A zselatin fehérjékből áll,miket a gyomor, ill vékonybél által termelt enzimek emésztenek, azaz alkotóelemeire bontanak. Hogy hová épülnek be, nem célzott.
2016. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mohainé válasza:
64%
Korábban én is azt hittem jó ötlet a zselatin fogyasztás, ki is próbáltam, de szörnyű volt. Az a szag, az émelygés, és a legrosszabb, a szinte azonnal jelentkező fejfájás. Nem is erőltettem sokáig, de szerencsére nem is kellett, mert rátaláltam valami sokkal jobbra, ami tényleg jót tesz.
2016. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én is rámentem a zselatin fogyasztására,a térd fájdalmak miatt,de nem jött be, sőt..fejfájás az volt, meg hasmenés..na és a szaga, hányingerem volt tőle, nem ajánlanám senkinek!
2016. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom ezt hogy nem megenni kell hanem rákenni az adott területre. Persze nem forrón hanem mikor még meleg de rá tudod már kenni és folpakkal betekerni hogy felszívódjon. Tesómnak így mondták meg én is így olvastam de nem próbálta ki így nem tudom mennyire jó. Próbáld ki.
2016. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jeneiné Kiss Dalma válasza:
100%
Hát nekem nem jöttbe szörnyű íze van és még büdös is !Állítólag meg nem is használ.Én biztos nem próbálkozom vele többet.
2016. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Szia!Az valóban jó, ha sikerül elkerülnöd a szteroidokat. Nekem a glükozamin-szulfátot, kondroitin-szulfátot és MSM-et tartalmazó stabilizált aloe vera ital, a freedom vált be. Jobbulást!
2016. dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta több dolognak utána néztem, és most a kollagén hatásosságát mérlegelem, olvasgatom, arról nagyon jókat írtak, de abban is a lényeg, hogy milyennel próbálkozzak. Ami biztos (ezt már tudom), hogy a halkollagént soha nem kóstolnám!!
2016. dec. 4. 09:04
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Főzz igazi csontlevest, kocsonyát, és edd azt.
2016. dec. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem akarok mindig kocsonyát, vagy csontlevest enni :) Bár a levest szeretem, a kocsonyát már nem annyira!
2016. dec. 5. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Bizony! A kocsonyának nagyon erős disznó íze van. Főleg, ha körmöt is tartalmaz.

Én egy alsó pulykacomból és 15-20 darab csirkelábból főzöm a kocsonyát. És olyan sűrűre főzöm, hogy szobahőmérsékleten is aludjon meg.

Sokan azért nem szeretik a kocsonyát, mert hideg! De a kocsonyának nem fagyni kell, hanem aludni!

2016. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!