Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Depresszióra milyen gyógynövén...

Depresszióra milyen gyógynövény teát vegyek? Melyik a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Valóban segítenek ezek egy súlyosabb depressziónál is?

Vagy inkább csak stresszesebb napokra valók?


2016. dec. 19. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az orbáncfű vagy a citromfű teát ajánlanám. Nem fogok hazudni, csodákat nyilván nem tesz, így nem ettől kell várni főként a gyógyulást, de sokat segít abban, hogy kicsit jobb legyen a közérzeted, nyugodtabb, esetleg kicsit vidámabb legyél. Remélem segítettem. :)
2016. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A citromfű segit valamelyest, nyugtat.

De azt tapasztalom az ima segít a legtöbbet, mert az Atyához visszatérni a legföbb jó ami gyógyít. Mert nélküle értelmetlenné kilátástalanná válik az élet, vagyis annak éljük meg.

Pedig az Élet sokkal több mint amilyennek látjuk hályogos szemünkkel.

Mert arra tekintünk ami nincs, és amit nem kaphatunk meg, és hajlamosak vagyunk figyelmen kivül hagyni azt amink van, ami megadatott.

Bocsi, de ezt magamon is tapasztalom, hogy apró dolgokon is fenn akadok. Holott ha egy kicsit is kilátok magamból, akkor észrevevődik, hogy milliónyi embernek az életkörülménye sokkal nehezebb mint nekem. És akkor észhez térek, hogy nincs miért keseregnem.


Mert azt elfogadás ad igazi gyógyulást, és az szünteti meg a depresszióra való hajlamot, az "okot".

Minden más egyéb csak tüneti kezelés.

Ezt tapasztalatból írom, kérlek ne bántásnak vedd.



A kiváltó

2016. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem veszem bántásnak.

De engem sajnos nem neveltek vallásosnak.


Való igaz, hogy sok ember még rosszabb körülmények között él. PL. háborúk.

De az én körülményeimet sem egyszerű elfogadni, ebbe beletörődni nem lehet, nem is akarok, nem is tudok.

Ha érdekel, írtam már ki kérdést a problémáimról, átküldhetem a linket.

Mi is éhezünk, és fázunk...

Egészségügyi és anyagi gondjaink vannak.

Most mindenből kijutott.

Tudom, hogy a hit sok embernek erőt ad, de úgy érzem, hogy ha imádkoznék, attól sem lenne jobb semmi, nem lenne több ennivalónk, nem lenne meleg, nem tűnnének el az adósságok, nem lennénk boldogok.

2016. dec. 19. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!