Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leghatásosabb nyugtatók?

Leghatásosabb nyugtatók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy melyek a leghatásosabb/ erősebb vény nélkül is kiváltható nyugtatók (ha lehetséges árral együtt!? ) ? (ezalatt értem a gyógynövényeseket is)

Én a sedacue forte-val próbálkoztam, de az csak kisebb dolgoknál segít.

Megköszönném, ha valaki tudna nekem segíteni! (:

19/L



2013. aug. 24. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
2013. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kösz, ezzel tényleg rohadt sokat segítettél.....
2013. aug. 24. 22:51
 3/14 anonim válasza:
0%

tőgyarcú barom az első -.-'

Esetleg Valeriana (cickafarkból) ? Ne harizz , de árat nem tudok ... Meleg vagyok ... És hát ... Elég stresszes az életem , sok sérelem és sokat segít ... És még csak nem is olyan májgyilkos ... És amikor valaki basztat vele , és át akarok hozzá menni hogy széttépjem (meglepődnél mit tudok a "kemény" 156 cm-emmel XD), akkor is megakadályoz :D

Remélem segítettem :D

2013. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Utolsó vagyok :D (megint XDDDDD)

Mint leszűrhetted , kicsit hirtelen haragú vagyok :D És a képességeimet szemléltetendő : vertem már földig az aranyos , kigyúrt 2 méteres pasimat , mert pofon ütött :DDDDD ... Nem vagyok erős , sőt !!!! Csak g*ci :DDDD

2013. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
értem,köszi
2013. aug. 25. 20:45
 6/14 anonim ***** válasza:

dafuq

én kérek elnézést az eddigi válaszolók helyett, habár a témához hozzászólni nemtudok

2013. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
Én most csak azért válaszolók, mert unatkozom. Egyébként google kedves hölgyemény kérdező :)
2013. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A google-n nem kapok tapasztalatokat és a kérdéseimre választ, de úgy látszik értelmes ember ide képtelen válaszolni...
2013. aug. 29. 19:20
 9/14 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
0%
Rossz ajtón kopogtatsz kicsi csillag. :) Mi nem vagyunk orvosok. Kajakra te ide tévedtél és arra vártál, hogy 20-30 egyetemes orvos ír ide? :D Igaz, hogy vényes, de híres a Xanax nyugtató vagy micsoda. Vényes(ha belegondolsz nem hiába). Vény nélküli? Kinek? Hol? Ha valakinek vagy magadnak akarsz venni ilyet akkor meny egy gyógyszertárba. És kérdezd meg. Ott szakszerűben fognak válaszolni mint itt.
2013. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem azt vártam hogy 20-30 egyetemes orvos fog írni ide, hanem sok embernek van tapasztalata, nem mindenki szed vényköteles erős nyugtatókat! Léteznek gyógynövényesek is, de ezek nem ugyanazt a hatást váltják ki minden emberből. Ha neked ilyenbe nincs tapasztalatod, akkor ne írj ide feleslegesen, mert én normális választ vártam...
2013. szept. 6. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!