Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » SZORONGÁS: Hogyan tudnám...

SZORONGÁS: Hogyan tudnám végre egy életre gyökerestül megszüntetni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, óvódás korom óta szorongok (tehát attól fogva amikor először kiderülhetett), valamikor előtte keletkezhetett, azt nem hiszem hogy így születtem. Tipikus szorongó vagyok, nem merek másokhoz hozzászólni, csak kevésszer, nem merek másokat elhívni valahova, de még köszönni is csak X személyeknek. Családi körben ez a probléma egyáltalán nem létezik. Ezalatt a 14 év alatt már amit el tudtok képzelni mindent kipróbáltam terápiát, gyógyszert de SEMMI, ismétlem, SEMMI nem segített. Talán az első gimnáziumomban kezdett javulni a helyzet valamit, mert előtte semmit nem mertem beszélni, azóta viszont legalább a suliban merek valamennyire, de ott sem annyit mint mások, ebből kifolyólag barátom, programom, senkim nincsen soha. Nem hiszem, hogy tudtok olyan dolgot írni amit ne próbáltam volna ki, de ha esetleg tud bárki olyat ami GYORSAN és GYÖKERESEN megoldja a problémát, kérem írja le (akár privátban is ha olyan dologról van szó) Köszönöm előre is mindenkinek!

2016. dec. 20. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is meg szeretném szüntetni, mióta élek, azóta szorongok.
2016. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De vajon mi történt veled ami miatt szorongsz? Valami biztos van, azt kellene felkutatni, tudatosítani magadban és megoldani. Az emberektől félsz? A családoddal milyen a kapcsolatod?
2016. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy minden 3. ember szorong. Előbb-utóbb, megtalálod rá a megoldást, ha ilyen intenzíven keresed. De felszínre lehet hozni szakember segítségével ellazult állapotban, hogy mi történt veled kicsi korodban. De a család segít a legtöbbet, ha jó a légkör, és elfogadnak, megértenek, segítenek.
2016. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a testmozgás segít, és a hobby-m, ami leköti a figyelmem.
2016. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kineziológusnál voltál már?
2016. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2.: Szerintem a mult mar teljesen mindegy, inkabb a megoldast probalom. De igen, voltak olyan dolgok amik okozhattak ezt (amiket most nem irnek le, de nem kell olyanra gondolni h vertek vagy ilyesmi). A csaladommal teljesen normalis a kapcsolatom.


3/4.: Csak nem mindegy mikor... Ennyire intenziven olyan 3 eve keresem, es mar elotte is kerestunk megoldast de semmi...


5.: Kimeziologusnal is voltam, mar asszem 2-nel is, semmit nem segitett, pedig mondom, voltak dolgok amikre lehetett oldani

2016. dec. 21. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!