Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pikkelysömörre valami alternat...

Pikkelysömörre valami alternatív gyógyszert ajánlani? Édesanyám életét megkeseríti ez a szörnyű betegség, még melózni is alig tud szegény ez miatt.

Figyelt kérdés
Ha nem lenne elég még nátrium benzonát alleriája van.

2016. dec. 21. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Diprosalic valamennyire segít.


[link]

2016. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
A diprosalic szteroidos készítmény, receptre adják és nem túl szerencsés túl sokat használni.
2016. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szegény :( nagyon sajnálom!

Nekem 13 éve van...semmi nem segített..ideig óráig csak..sajnos...

A fent említett kenőcs van nekem is..ez a leghatásosabb"

2017. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fuxy! Szerintem az én bőrgyógyászomnak volt igaza, mikor azt mondta, ha bármit hall, ami nem túl drága vagy gusztustalan, próbálja ki, mert nem lehet tudni, hogy mi használ. Szépen lassan ki kell próbálni mindent.


Nem tudom, ki pontozta le tudatlanságból #2-t, nagyon igaza van, a szteroidos kenőcsöktől őrizkedni kéne.


Az egy közbenső megoldás, ha a szteroidostól elmúlik, és az ember talál olyan kenőcsöt, amivel késlelteti a visszajövetelét. Nekem az egyik ilyen a Bionet Aktív Balzsam volt - de sajnos mindekinek más és más használ... Ilyen hatású lehet a szoli is.

2017. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szolárium valóban jó!Nekem is elmúlt tőle amíg jártam.
2017. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!