Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pontosan mit csinál a kineziol...

Pontosan mit csinál a kineziológus, és hogyan gyógyít?

Figyelt kérdés
2007. nov. 20. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kineziológus izomteszteléssel megnézi a negativ és pozitiv érzelmi töltésedet. Nem kell semmit sem csinálni csak a karodat enyhén kinyujtani és a kineziológus kérdéseket tesz fel és Te adod meg a válaszokat a karod izmain keresztül. Egy táblázat segitségével megállapitja, hogy melyik negativ érzelemmel kell foglalkozni/pl. bűntudat vagy félelem/ és ezt megbeszélitek. Én 2 éve járok egy kineziologushoz, pánikbetegségem miatt, és elmondhatom hogy abba tudtam hagyni a gyógyszerek szedését és jól érzem magam. Ahova én járok ott 1 óra a kezelés. Én eddig mindegyiket végig sirtam, de ez a jó. Igy tudtam megszabadulni a felgyülemlett stressztől. Tudom ajánlani, próbáld ki. Bár 1 alkalom általában nem elég.
2007. nov. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én is járok kineziológushoz. Akkor kezdtem igazán hinni a kezelésben amikor 1 kezelés után teljesen megszüntette a mensim körüli tüneteket. Tudni kell, hogy amikor megjött mindig rosszul voltam, erős görcsök hányinger, fejfájás. Mára mindez megszünt. Időben vissza kellett menni a legelső mensimhez és azt beszéltük meg, onnan hoztam a félelmet ami később ezeket a tüneteket okozta. Születésünk előttről is túl sok fájdalmat és félelmet hordozunk magunkban ami kihat mostani életünkre. Ezek feloldásában segit a kineziológus.
2007. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!