Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Létezik olyan tea, vagy egyéb...

Létezik olyan tea, vagy egyéb szelíd gyógymód ami idegkimerülésre való, de nem nyugtató, hanem olyan esetre való mikor valaki idegkimerültség miatt nem tud koncentrálni?

Figyelt kérdés
A sajátos helyzet miatt kávé vagy fekete tea se jó mert az éphogy élénkít s így a feszültséget is növelné.Ilyen ellentmondásos helyzetre van valami, ahol nyugtatás és koncentráció növelés a cél egyszerre?
2017. márc. 6. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

én a jógát vagy egyéb relaxáló, légzéssel összekötött mozgást javasolnám

teában a citromfű jótékony hatásáról hallottam

2017. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a citromfű teát ajánlom. Enyhe nyugtató hatású és csökkenti az ideges eredetű testi panaszokat.
2017. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a citromfű teát ajánlom, ha ideges vagyok és azt iszom akkor egy ideig nyugodt vagyok.
2017. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából testi panaszok nincsenek (még) csak koncentráció képtelenség. ez se súlyos legalábbis biológiailag, hanem arról van szó, hogy olyan munkát kell végezni amihez nagyfokú, de egészséges ember képességeit meg nem haladó koncentrációra van szükség. de a jelenlegi helyzetben rengeteg kísérlet van rá a siker azonban várat magára, a koncentrációképesség hiánya a jellemző.
2017. márc. 6. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdj b komplexet szedni. A B vitamin segíti a koncentráció képességet.
2017. márc. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!