Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tapasztalata a...

Szg74 kérdése:

Van valakinek tapasztalata a Diadens Cardio vérnyomáscsökkentő készülékről? A leírások szerint megfelelő frekvencia alkalmazásával elősegíti az artériás magas vérnyomás normalizálódását.

Figyelt kérdés

#magas vérnyomás #diadens cardio készülék #magas vérnyomás csökkentése frekvenciával
2017. márc. 7. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi ilyent érdemes lehet a háziorvossal is megbeszélni, pl. az ő rendszeres felügyeletével kipróbálni. Ha valamiért "félrekezeled" magad, azzal nagyobb kárt okozhatsz, mintha nem csináltál volna semmit.
2017. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2011 óta használom a Diadens Cardio készüléket gyógyszerszedés mellett egy nap egyszer, lefekvés előtt Lehetne reggel és este fél hónapig, de nekem a lefekvés előtti sokkal jobb minden nap. Az a tapasztalatom, hogy amikor használom - minden esetben mélyen alszom és nagyon kellemes, azaz pozitív dolgokat álmodom, amit azelőtt sosem tapasztaltam. Nem kell félreérteni, nem sex meg ilyenek, hanem jó érzésű, kellemes történeteket akár a gyermekeimmel, akár régi ismerőseimmel, vagy bármivel kapcsolatos, amikor használom, nincsenek rossz álmaim, csak jók! A vérnyomásom stabil, igaz rendesen szedem a felírt gyógyszert, tehát nem tudom eldönteni, hogy ezzel együtt stabil, mert folyamatosan használom. Amikor a háziorvosomnak említettem, úgy nézett rám, mintha valami űrlény lennék, egyszerűen hallani sem akart róla és mondott is valami gúnyosat, ami nagyon sértő volt! Bevittem neki megmutatni és a reakciója miatt le is ejtettem, annyira zavarba hozott - szerencsére nem lett semmi baja. Nekik a gyógyszerfelírás hoz a konyhára, nem ez a jó kis kütyü. Sajnos ez van! Velem jót tesz és ki nem hagynám a napi használatát és mivel tudom miért utasítják el az orvosok, nekem ennyi elég! Velem jót tesz és ennyi!
2022. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos, a háziorvosod reakciója tipikusnak mondható. Én már ott tartok, nem értem, hogy-hogy nem jön felszínre nagyobb elégedetlenség ezzel az általános felfogással szemben. Arról nem beszélve, ha valaki kitalálna egy megfelelő karbantartást, kivált kezelést, óriásit kaszálhatna. (Nem a súlyos szervi bajokkal járó vérnyomásproblémákra gondolok, hanem amikor elsősorban stressz miatt van a megengedettnél valamivel magasabb vérnyomás: 140/90 és 160/100 között.)
2022. nov. 10. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!