Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Létezik természetes hatóanyagú...

Igabcsy kérdése:

Létezik természetes hatóanyagú, azonnali hatású vérnyomáscsökkentő? (nem gyógyszer)

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy fogyás, meg zöldtea, ami majd hosszú távon valamikor kifejti hatását. Hanem olyanra, hogy pl. megeszem 1 teáskanálnyi mittudomén milyen gyógynövényt, vagy fűszert és akkor az úgy hat mint egy vérnyomás csökkentő tabletta. Mondjuk 24 órára, és másnap megint eszem egy adagot.

Létezik ilyen?


2010. jún. 24. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
IGen, létezik, ez a fokhagyma! D csak az igazi hat, a különféle készitményekböl éppen ez a hatóanyag tünik el a feldolgozás során. Egyetlen hátránya a szaga...
2010. jún. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na igen, nem a legpraktikusabb.

Esetleg valami más?

2010. jún. 24. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Azonnaliról nem tudok. Az csak gyógyszer - val.szinű.

De természetes gyógymód sok van. Az egyik megbízható szerintem a Bánó-féle kapszula: FO-GA-FA (fokhagyma, galagonya, fagyöngy olajos aranysárga kapszulában).

Akit "megfűztem" és szedte, azóta messziről mosolyognak rám, mert rendben a ketyegőjük.

Kúraszerűen kell szedni. De azért orvosi ellenőrzés kell !!!!

És főleg az kell, hogy ne hanyagold el a magasvérnyomást, mert komoly következményei lehetnek !

Sok sikert!

2010. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget, rákerestem itt a neten és jókat olvastam róla. Megpróbálom beszerezni.

Semmiképp nem hanyagolom el a vérnyomásomat, hiszen most pillanatnyilag gyógyszert szedek rá, és rendszeresen ellenőrzöm (szerencsére nem vészes, gyógyszer nélkül kb. 150/95 szokott lenni).

A bajom annyi a gyógyszerrel, hogy már több félét is felírtak, de mindegyik esetben valami mellékhatás fellépett. Vagy a köhögés, vagy az általános egész nap tartó álmosság. Hülyén hangzik, de olyan érzésem van amikor szedem őket mintha "le lennék lassulva". És ez borzasztóan rossz.

Ezért keresek valami más módszert ami tényleg hatásos.


Ha valakinek van még ötlete azt szívesen fogadom. De ezt a Bánó félét is ki fogom próbálni.

2010. jún. 27. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
nem értem miért utasítja el mindenki egyből a fokhagymát, meg a hagymaféléket mikor sokkal jobban kezeli a betegségeket mint a gyógyszerek nagyrésze... és a mellékhatása max a rossz lehelet. Ennyit megér a jó vérnyomás, a rák megelözés, jó érrendszer, stb stb
2010. jún. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Örülök, hogy megpróbálod a Bánó-féle kapszulát. Azért a folyamatos orvosi ellenőrzést feltétlenül javaslom.

Egyébként kb. 3-4 hetes kúrát javaslok, aztán 1-2 hónap szünet, és ismételt meg. Ne várj gyors eredményt... majd fél év múlva jelentkezz :)))

A fokhagymával kapcsolatban... én is imádom, csak a gyomrom piszkálja, a bőröm illata meg másokat piszkál :))) A gyógyhatása vitathatatlan !!!!

2010. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Fagyöngy tea, nem kell főzni, csak este beáztatni, egy kávéskanál fagyöngy 2 dcl vizbe, reggel leszűrni és iható, 3 hétig 3 csésze, 2 hétig 2 csésze, 1 hétig 1 csésze és 1 évre beállítja a vérnyomást.
2010. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ismerem a fokhagymacsepp kétféle receptjét is, házilag el lehet készíteni, kúra szerűen kell használni. Tényleg igaz, amit az előttem szólóak írtak, hogy a fokhagyma a legjobb. Ez a legtermészetesebb vérnyomás csökkentésre alkalmas készítmény.
2010. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Írhatsz privit, ha érdekelnek a receptek.


15.12-es voltam megint.

2010. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azonnali hatású szerintem is csak a gyógyszer, de az csak a tüneteket kezeli. Ráadásul lehet egy csomó mellékhatása.

A szív és érrendszeri megbetegedések hiánybetegségek, sejtszinten célszerű kezelni.

Ha érdekel erről bővebb információ, akkor írj a privátra.

2010. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!