Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Seborrhea dermatitis kezelése?

MuSky kérdése:

Seborrhea dermatitis kezelése?

Figyelt kérdés

főként a hajvonala és a szakállam szokott viszketni és néha hámlani is (25 F)


a bőrgyógyászom szalicil kénes hydrophil-t javasolt amitől eleinte hosszabb időre de most már csak 1-1 napra enyhülnek a panaszok ezért szívesen kipróbálnék mást is mielőtt még legközelebb felírna valamilyen szteroidos gyógyszer miatta mert annyira nem zavar maga a viszketés, hogy bevállaljam a szteroid mellékhatásait


olvastam, hogy mindenkinek más és más vált be de kíváncsi vagyok mennyi alternatíva van



2017. márc. 11. 07:17
 1/1 Napsugar11 ***** válasza:

Nekem évekkel ezelőtt volt, orvostól-orvosig jártam vele, eredménytelenül. Aztán egy öreg doktorbácsi mondta, hogy próbáljam ezt ki: SUSP ANTISEBORRHOICA


Ez egy rózsaszín folyadék. Nekem néhány nap alatt leszárította és eltüntette a problémámat. Próbáld ki, recept nélkül is kapható. Annyit megér, hátha...


Privátban írj, ha nem használna, mert van egy kislány, akinek nagyon súlyos dermatitise volt, ami nyomtalanul eltűnt. Pedig neki állandóan nedvedzett, befertőződött, és semmire nem javult, még szteroidra is csak átmenetileg. Azt is megírom, ha szeretnéd.

2017. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!