Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Súlyos Szeborrea dermatitis...

Súlyos Szeborrea dermatitis esetén javaslatok?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta szenvedek ebbe a betegségben,az összes bőrgyógyászt végigjártam szinte PEsten és semmi megoldást nem tudtak javasolni ami megszüntette volna. Fejbőrön és az arcomon jelennek meg főleg a kiütések. Amiket használok/tam: Oliprox sampon hajhab,Dermipsor,Detergens szulfurátum(kénes sampon) Diprsoliccal is szoktam kenni amikor nagyon erősek a kiütések az valamennyire visszahuzza.Valakinek van vmi tippje aki szintén ebben szenved?
2011. dec. 13. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szintén. Alcsebort használok arcra. kerüld a hagymát és a fokhagymát.
2011. dec. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén, de csak arcon, fejbőrön nem. Esténként tiszta, vegyszermentes szappannal megmosom, utána kakaóvajjal bekenem.(termékek innen vannak: [link] csak sima langyos vizes arcmosás. Ez így elég jól kordában tartja, bár el nem mulasztotta teljesen. Minden létező kencét kipróbáltam már, még ez vált be legjobban, és legalább tudom, hogy ezzel nem mérgezem tovább a bőröm.
2011. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nekem nagyon durva,az arcomon fejemen,semmi nem segit!Komoylan a legdurvább kénes sampon sem segitett.Hallottam valami balatonföldváros csodaszerről a forumon,tudtok rola vmit?
2011. dec. 14. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy ROACCUTAN-t kaptam,szülés után, de az egy életre elmúlasztja.
2011. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 olyan meredek feltételezésem is van, hogy idegi eredetű.

Nézd meg hogy gombaölő szerekkel lejön-e. Ha nem, akkor hormonprobléma is lehet. Vagy táplálkozási, életmódbeli változásra van szükséged. A fenti gyógyszereket nem ismerem, de sokszor a megfelelő táplálkozás rendbehozza a vitaminhiányt, és erre maguk az orvosok sem gondolnak.

2011. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!