Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fülfájás gyógyításához milyen...

Fülfájás gyógyításához milyen gyógynövényt vagy egyebet ajánlotok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 04:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fülorvost! Úton, útfélen megterem!
2017. márc. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amikor nekem be volt gyulladva a fülem, édesanyám sót melegített, meg kövirózsával kentük. De amúgy tényleg orvos...
2017. márc. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtatok. Úgy fájdogál a fülem, hogy hajnalban felébredek és akkor érzem, de napközben nem! Hajnalban sem durván, csak érzem, hogy nincs rendben.


Ezzel a kis mértékű fájdalommal is orvoshoz kellene menni szerintetek?


Nagyon félek a fülészettől! De nagyon! Szóval, ha csak ennyire fáj, akkor is menjek szerintetek?

2017. márc. 14. 08:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Desztillált vízzel, egy nagyobb injekciós fecskendővel ki lehet mosni a koszt. Ha a fájdalom a környékéről fakad, akkor infralámpával kimelegítem. Pl. ha huzatérzékeny vagy, ajánlom az infrát. Csináltam magamnak egy irányítható besugárzású lámpát.
2017. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi. Infrapanel van itthon, majd bevetem.


A meleg sópárnát is használtam mostanában. Nem is fáj annyira, ezt írtam már és csak néha, de azért gondolom, érdemes odafigyelni.

2017. márc. 14. 10:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloid csepegtetése, s inni is kell, vagy melegített só, vagy Aloe vera csepegtetve friss levélből
2017. márc. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azdiron cseppekkel 1-2 kezeles mar hatásos.
2017. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs, Audiron.
2017. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további ötleteket!
2017. márc. 16. 07:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk már nagyon sokszor bevált a fülgyertya. Csak kell valaki aki tartja a füledben. Az egyszerűbb esetek általában egy-két gyertya után gyógyulnak, de volt olyan barátom, aki ideiglenesen teljesen süketté vált és öt gyertyázás után ez is meggyógyult.
2017. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!