Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a kineziológiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni kineziológushoz, de nem tudom, hogy megéri-e, és használna-e valamit...

Nektek használt?


2010. máj. 12. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem segített. De nagyon drága,és többször kell menni valószínűleg. Szerintem ez is olyan agykontrollféle. A lényeg,hogy hinni kell ebben is. Pozitív gondolkodás, stb. Akinél én voltam,neki az angyalok segítettek. Továbbküldött egy másik kineziológushoz. Egy rakás pénzt kifizettem,végülis a lelkemnek jót tett, de meggyógyítani nem fog soha. Nekem krónikus betegségem van,amit a stressz nagyban befolyásol. Miért akarsz menni?
2010. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kényszergondolatok, szorongás
2010. máj. 12. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én jártam párszor.És zseniális dolog.Az első válaszoló biztos kuruzslónál járt de egy igazi kineziológus tud segíteni.Nem hit kérdése ,persze az csak erősít ha hiszel is .Próbáld ki.A szivesség.hu-n találtam ingyenes foglalkozást.Keresgess a neten.Ha komoly kinezilógus érdekel ,írj privibe megadom a számát.
2010. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.Vik válasza:

Az az alapvető problémája az első válaszolónak,hogy kijelentette, hogy ő soha nem fog meggyógyulni....hát akkor nem is fog...utolsó stádiumu pajzsmirigyrákból gyógyult meg ismerősöm és még gyereket is szült utánna...nem létezik gyógyithatatlan betegség...ugyan ugy ahogy a depresszió sem.

A kérdezőnek meg...nyugodtan menj el de lehet az is bőven elég lenne, ha csak keresnéd az ilyen beállítottságú emberek táraságát és sokat beszélgetnél velük...adj magadnak lehetőséget arra, hogy kimondhasd miért szorongsz és miért félsz....

Jobbulást

2010. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!