Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A ritka beöntés egészséges, a...

A ritka beöntés egészséges, a gyakori káros, de mi számít ritkának és mi gyakorinak?

Figyelt kérdés
Végig gugliztam, de sehol se írnak arról, hogy most akkor hány nap kb a ritka vagy a gyakori. Ti hogy tudjátok? Heti 1-2 a kis körte alakú kézi házi beöntővel gyakorinak számít vagy ritkának?

2017. ápr. 19. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
70 évesen még nem volt beöntésem. No, ez az ami nem sűrű.
2017. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem körtefecskendővel naponta is csinálhatod, ha csak nem tőbb adagot nyomsz be magadnak egymás után.
2017. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ritka a gereblye foga. Gyakorin meg most írtál ki egy bamba kérdést. A beöntésnek technikája van, és ehhez hozzátartozik hogy desztillált vízzel nincs fosás.
2017. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen felesleges a heti 1-2 beöntés, inkább árt, mint használ.
2017. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy a 2-esnek vagy a 4-esnek van igaza, mert az ellenkezőjét írják. Továbbra is aktuális a kérdés.
2017. ápr. 30. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enema szex fórumon olvasgasd, hogy mit ír Rata Daniel a beöntésről, utána könnyebben dőnthetsz.
2017. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A beöntés se így se úgy nem káros! Ésszerű keretek közt akár naponta is alkalmazható.
2017. jún. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ritka beöntés gyógyszer a gyakori orvosság! Napi egy hűsítő beöntés gyakori, a napi tőbb hűsítő beöntés ritka, de viszont jól esik mert nagyon kellemes tud lenni! Egészségünkre!!
2017. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!