Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, a beöntés az...

Szerintetek, a beöntés az egészséges? Tényleg igaz, hogy lehet "fogyni" tőle?

Figyelt kérdés
Utánna néztem, ennek az egész folyamatának. És ott írták azt is, hogy "fogyni" is lehet tőle?! Ez igaz? Eddig csak egy ilyen oldalba olvastam bele. (Ha valaki esetleg csinál ilyen beöntést magának otthon, vagy szüléskor csináltak,akkor le írnád/írnátok nekem??) :)

2017. febr. 26. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szüléskor csináltak, meg végbéltükrözés előtt. De nem hiszem, hogy fogyni lehetne tőle. De ha sűrűn csinálod, akkor csak azt éred el, hogy nem tudsz majd spontán székletet üríteni.
2017. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megfelelően végzett és kellő gyakorisággal, megfelelő körűlmények között adott vagy kapott beöntések egészségesek és segítenek némileg a fogyásban is. Beöntés fórumokon keresd Rata Dániel írásait! Sokmindenre választ kapsz és leírásokat a mikénthez. Egészségedre!
2017. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. márc. 5. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!