Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen csodaszereket ajánlanát...

Milyen csodaszereket ajánlanátok a kemóterápia idejére és utána hogy a ráknak ne legyen esélye se ki újulni máshol?

Figyelt kérdés

Sziasztok.3hete műtöttek petefészek rosszindulatú

daganattal 25éves lány vagyok gyermekem nincs..ki vették mind 2 petefészket és méhet így azt mondta az orvos mivel fiatal vagyok és sikeres műtét lett van esélyem a teljes gyógyulásra

a de biztosat nem mondhatnak ők sem hisz nem istenek..kemót meg előzés képp kapni fogok amúgy 3.stádiumban vagyok a szövettan eredménye alapján,de mivel sehol nem volt áttét ezert remenykedek!Volt hasonló helyzetben valaki ?

Milyen vitaminok vannak amiket mennétek ajánlani bátran... Flavinról hallottam . Bérescseppet ajánlották. és hallott már valaki a Cannabis olajról? Ha valaki szedte segítsen már nekemót honnan szerezhetek be! Esetleg a Dávid Tamás féle Trópusi Teakeverék be vállt valakinek?



2017. máj. 5. 14:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibák miatt de a telefon sajnos sokszor mást ír mint amit én szeretnék 😂😂
2017. máj. 5. 14:32
 2/14 anonim válasza:
92%
Erre nincs csodagyógyszer aki ezt hirdeti csak téged akar lehúzni:)
2017. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Én a Béres csepp ,c vitaminban hiszek.Méhtestràkom volt 2,5 éve mütöttek.Nekem az orvos azt mondta a Béres van egyedül bevizsgàlva.Én mellette Zöldségleveket préseltek,és bizakodóan.Apukàm is a bérest szedi,8éve mütötték vastagbélràkkal.
2017. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is bérescseppet vettem C vitaminnal és Flavin7 gyümölcslé kivonatot , Flavin7 +prémium kapszulával! Egy orvos ismerősöm esküszik rá 28 éve szedi és tünet mentes pedig nagyon nagy műtéten esett át útanna rengeteg kemót kapott és még mindig itt van !
2017. máj. 5. 14:53
 5/14 A kérdező kommentje:
Esetleg van valaki aki be tudott szerezni Cannabis olajat ? És szedte ?
2017. máj. 5. 15:00
 6/14 anonim ***** válasza:

Bár Én nem szedtem, tehát nem tudom mennyire hatásos, de ez egy teljesen megbízható oldal. Nézz körbe!

[link]


Azt tudom tanácsolni, hogy egyél minél változatosabban, és egészségesebben. Fogyassz minél több lúgosító zöldséget, mint pl.paradicsom. A Béres cseppről is hallottam, hogy jó.

2017. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) az orvos is azt mondta rengeteg nyers zöldséget és gyümölcsöt vigyek be a szervezetembe .. meg a flavin gyümölcs koncentrátumot nyugodtan ihatom mert természetes gyümölcsléből van össze állítva de nagyon drága 200ml napi 50ml kell belőle meg inni es 8 ezer Ft :( 4napra elegendő adag :(
2017. máj. 5. 15:47
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Tartsd be amit az orvosod mondd és ne idegenektől kérj tanácsot és mindenféle szereket az interneten. Mielőbbi gyógyulást kívánok.
2017. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Cékla ,répa alma,centrifugálása,és még ami van otthol,én pl sóskát,retek levelét is préselem.
2017. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😘😘
2017. máj. 9. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!