Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudd valaki valami jo gyogysze...

Tudd valaki valami jo gyogyszert Gyomorsav ellen? Egy honap mulva tudok csak haza utazni Berlinböl ezert kellene gyogyszer erre az idöre. Utana feltetlen orvoshoz fordulok.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A párom kínlódik időnként gyomorsavval. Neki nagyon hamar helyrehozza a Rennie

[link]


pont erre találták ki

2017. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm reggel veszek egyett.Probaltam a Kvamatel minit de semmit nem er.
2017. ápr. 19. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Modern és szervetlen dolgok okozzák . Szénsav , só , fehér cukor , finom liszt , tejtermék , sok mű tartósított dolog sok főtt .
2017. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mar lassan ehenhalok mert 2 napja sos ropin elek es vizen a ropi kicsit segit de nem tudom mihez kezdjek.
2017. ápr. 19. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Próbálj háztartási kekszet enni, vagy sóba-vízbe főtt krumplit. De ha zsömlét felszeletelsz és kicsit megpirítod, az is jó. Vagy ha megbírod enni, néhány kanál zsemlemorzsa.

A fehérkenyér nem okoz gyomorégést.

2017. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ok eddig ertem de eletem vegeig ezt egyem?Valami oka van a tulzott gyomorsavamnak.De köszönöm mindent megteszek ez erdekebe.
2017. ápr. 19. 22:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont az üres gyomor miatt van túlzott gyomorsavad.
2017. ápr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igaz ami igaz nem szoktam reggelizni a reggelim egy kave meg 3 cigiböl all enni meg hebe hoba este egy kepab akkor valosziü ez lehet az oka.
2017. ápr. 20. 08:25
 9/13 szamo77db ***** válasza:
Nekem a Rennie vált be igazán. Plusz kellene egy békés, nyugodt életmód!
2017. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

2 fő hatóanyag van, amit alapvetően használni szoktak a gyógyszerekben: famotidin vagy pantoprazol.

Készímény van ezer féle, van olyan is ami nem receptköteles, kérd meg a gyógyszerészt h adjon olyat, aminek a fentiek közül valamelyik a hatóanyaga.

2017. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!