Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás miatt kihúzatta...

Fogszabályozás miatt kihúzattam 4 db bölcsességfogam, de már nem vagyok benne biztos hogy érdemes-e belevágnom. Mit csináljak? Nem túl nagy hiábavaló veszteség volt ez így?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Most már mindenképpen vágj bele!
2017. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez attol függ mennyire kell szabályozni a fogaidat.

Én ugyanigy voltam.Kihuzattam 2 felsö bölcsességfogamat fogszabályozás miatt,aztán mégsem sem lett fogszabályzom.

Ez 10 éve volt.Nekem lazult töle annyit a fogsorom,hogy tudtak helyezkedni a fogaim.Jo nem olyan mintha fogszabályzoval csinálták volna,de lazult kb 0,5-0,5cm mindkét oldalon.10 év alatt!

Szerintem az nem baj ha kihuzattad a bölcsességfogaidat,mert általában késöbb csak a probléma szokott vele lenni.Igy legalább tul vagy rajta.Én 10 évet vártam az also kettövel,de megbántam,mert sok bajt okozott.

A fogszabályzot viszont nem bántam meg hogy nem lett.Nincs totál sima fogsorom,de alapos fogtisztitás mellett semmi problémám velük!

2017. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal csak jol jártál hogy ki lettek húzva. Nem valók semmire, nincs szerepük csak a baj van velük. Úgyhogy emiatt ne idegeskedj.
2017. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!