Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rege-Enor kúrát próbáltátok...

Rege-Enor kúrát próbáltátok már? Kinek mi a véleménye róla? Maga a Reg-Enor étrendkiegészítő milyen?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2017. júl. 1. 06:49
 1/2 anonim válasza:
0%

Kedves Kérdező! Apukám több hónapon át, majdnem 1 évig használta diétával együtt. Fogyni szeretett volna kicsit és valamiért azt hitte ez a jó megoldás. Tipikusan az az eset állt elő, hogy a kollégájától hallotta, hogy ő ezt használta és milyen jó és használja ő is...


Az eredmény: fogyott. De csak izmot veszített. Nem annyira fiatal már, de szép izmos lába és karja volt még a diéta előtt, de ezek eltűntek. Igazából ez csak sorvasztó fogyás volt, leginkább a diéta miatt.

A diéta abból állt, hogy egy csomó élelmiszerfajtát kerülnie kellett, pl. kenyér, tej, gyümölcsök nagy része, pontosan nem is tudom, de ettől az étrendje elég egyhangúvá vált...

Az az étrendkiegészítő lötty nem tudom, hogy ért-e valamit, de túl sok jó hatást nem láttam apán. Azt mondta valamivel jobban érzi magát, de ez amiatt volt, hogy csökkent kicsit a súlya, és még ha izomtömegből is, valamivel könnyebbséget jelentett, de ennyi.


Elvileg a kúra arra való, hogy a Candidát (ami nem is biztos, hogy ott van, főleg ha nincs semmi kivizsgálás) éhen halasszák azáltal, hogy nem jut hozzá a tápanyagokhoz. Ez szép gondolat, de a páciens se jut hozzájuk, szóval nem vagyunk előrébb...


Most ahogy láttam a Reg-Enor honlapját nem láttam ilyen funkciót, de mikor apa használta ez is benne volt (kb. 3 éve?), azóta biztos változott a hozzá írt szöveg.

Nem látok benne túlzottan különleges összetevőket, C-vitamin, némi fehérje, meg Grapefruitmag-kivonat, aminek nem tudom, hogy van-e hatása.


Általános tanácsokat meg lehet fogadni, hogy figyeljünk arra mit eszünk, ne legyen túl cukros, sós, zsíros, stb, sok zöldséget gyümölcsöt együnk... mozogjunk, találjunk valami sportot, de nem hinném, hogy ilyesmi értendkiegészítőnek különösebb jótékony hatása lenne. Azok a szigorú diéták amik a legtöbb ételt tiltólistára teszik és csak néhány ételt lehet fogyasztani egyenesen károsak. Mértéket kell inkább tartani.


Bocsi, ha kicsit hosszú és kusza lett a válasz :)

2017. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19%

Csatakozok az #1 válaszolóhoz és osztom azt, amit írt.

Az én munkahelyemen is fellángol ez a fogyókúra-láz, és mindig azt a speckó diétát/szert használják, amit éppen valaki behoz, mert az ő ismerőse is használja és milyen jó....stb.


Így találkoztam magam is a Regenorral - én nem próbáltam, de sok "beszámolót", "tapasztalatot" hallgattam végig a munkatáraktól, akik használták. Áradoztak, hogy milyen jó... valóban fogytak, csak aztán amint leálltak vele, többet szedtek fel, mint amennyit leadtak.


Egyik munkatársamnak gyomorproblémája is lett. Persze nem lett kimondva, hogy esetleg a Regenor vágta haza, de azelőtt semmi baja nem volt.


Továbbá, én alapból vékony testalkatú vagyok, és egyszer poénból bedobtam azt a szöveget, hogy szóljanak már, ha tudnak olyan "speckó szert és diétát" (ez az ő szóhasználatuk), amelytől hízhatnék.

Azonnal ott volt a válasz: Regenor! De, mondom, ti azt fogyásra használjátok!!!

Erre gyorsan megmagyarázták nekem, hogy ez a szer ott és úgy hat, ahol és ahogy a szervezetnek szüksége van rá.

Vagyis ez mindenre jó.

Én pedig azt mondom, hogy az a speckó szer, ami mindenre jó, valójában semmire se jó.


Ezután mérlegelj józan, paraszti ésszel, mielőtt esetleg saját károdon tapasztalnád meg.

2017. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!