Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen betegség jöhet fel ha...

Onyx123 kérdése:

Milyen betegség jöhet fel ha rám fuj éjszaka a légkondi? A megbetegedés előtt hogyan kerülhetjük el?

Figyelt kérdés

Este felkapcsoltam a klímát 10 percre mert cudar melegem volt és elaludtam és reggelig be volt kapcsolva :/

de csak a fejemet érte a klíma se a lábam se a testem , ja és az ajtó valahogy becsukódott és nem birt lemenni a hideg (felszorult) Milyen betegség léphet most fel?Mert csak a fejemet érte és a lábam a gyenge pontom.Ja és még nincs bajom de ki mit ajánlana hogy ezt elkerülhetem?


2017. júl. 1. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden légúti vacak szokott, pl torokfájás, köhögés és nehezen mulik. De lehet nálad nem jön elő semmi. Ki hogy birja.
2017. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nekem a derekam szokott megfázni, fejfájás és megfázás szokott még előjönni.

Ezért kerülöm a légkondit.

2017. júl. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Normálisan kell használni a légkondit, és akár rendszeresen használhatod éjszakára, sose állítsd 23-24 fok alá, nappal se!
2017. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka légkondizol, akkor mikor szellőztetsz? Gondolom nem nappal tárod ki az ablakokat 50 fokban. A légkondi a belső levegőt keringetni, szóval ne használd éjjel-nappal.
2017. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!