Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kineziológusok hogy kezelik...

A kineziológusok hogy kezelik a melegséget?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van pár problémám amik miatt kineziológushoz megyek. Tudom hogy minden ember máshogy fogadja a melegeket de úgy általánosságban a kineziológusoknak mi erről a véleményük? El kellene mondanom majd hogy meleg vagyok?

2017. júl. 30. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Kit erdekel hogy meleg van, mi köze ehhez bárkinek is főleg egy tandom kineziológusnak
2017. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Részben ez is az oka a problémámnak amiért elmegyek és eddig mindenki azt mondta hogy őszintének kell lenni különben nem ér semmit az egész.
2017. júl. 31. 00:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmondhatod..Lehet,hogy tudatalatt büntudatod van ami ezzel összefüg.Az izomtesztet úgysem tudod befolyásolni..Èn is jártam,sokat segített.Nem fog ítélkezni,aki segítö ,nem fog rólad véleményt nyílványítani.
2017. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj el, nem lesz baj, nem ítélkezünk. Etikai kódex is véd ez ellen, és a kineziológusok ilyen alapon nem fognak elutasítani. (Ha megírod privátban, kb. hol laksz, tudok ajánlani is jó embert.)
2017. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kívánom a legjobbakat :)
2017. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2017. júl. 31. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Intelligens emberek nem ítélik el a melegeket, szóval nem kell aggódnod emiatt :) Ha húzza a száját, nem elég értelmes ahhoz hogy foglalkozzon veled, ilyen egyszerű.


19/leszbikus

2017. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es

Magadat? :)

2017. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!