Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért ilyen drágák a kinezioló...

Miért ilyen drágák a kineziológusok?

Figyelt kérdés
kb 10000egy alkalom a kineziológusoknál átlagban. d emi került benne ilyen sokba? hozzáteszem szeretem ezt az ágat,én is járok csak a háttere is érdekel:))
2011. júl. 20. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Mert divat ma hinni bennük,és ezt meg kell fizetni.
2011. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem azért mert a kereslet-kínálat határozza meg egy tevékenység piaci értékét. Egy magánrendelőt fenntartó pszichiáter vagy fogorvos amennyiben túlkínálat van a betegeiből annyit kér amennyit "akar". Náluk talán még van némi ellenőrzés de az alternatív gyógyítóknál lehet hogy semmi. Ha használ akkor járjál persze ha van pénzed ezt csak te érzed és tudod eldönteni. Azért majd ír ide hogy mi a gondod amiért jársz hozzá.
2011. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ebben a piaci értékben lehet valami. de már hallottam azt is pár napja hogy azért is kell ennyit mert jobban megbecsülöd a dolgot ha sokba kerül és ebbe is lehet valami.

azt nem irom le bocsi hogy mi miatt járok, az magán jellegü.

ami tuti,ezerszer inkább alternativ gyogyászat mint orvosok.:)


mellékelten csak értelmes válaszokra vagyok kiváncsi,az ilyen mert hülye vagy meg mert divat meg egyéb "hozzáértö" okosságokra nem vagyok kiváncsi.nem ez volt a kérdés.köszöntem

2011. júl. 24. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:
En egy alkalomért 6000 ft-ot fizettem.
2011. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is 10et fizettem eddig ,de mindig segített.

Bár miota szűk a pénztárcám azóta a bach-virágterápiát alkalmazom.

Naggyon tutti!! :-)

2011. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hallottam olyat is aki 3500ért csinálja de az benn van pesten nekem oda macerásabb eljutni meg szimpi az enyém nagyon.

a virágterápia miből áll?azon kivül hogy mindenféle olajak,cseppek vannak. azt is csinál az enyém.egyszer kaptam is valami olajat kezelés közben.

az nem kerül annyiba? mert ha már szükösen leszek és jo az is akkor lehet én is kiprobálnám:)

majd megkérdezem töle csak még egy honap mire megyek.

2011. júl. 25. 07:20
 7/12 homo ludensz ***** válasza:
Abban van némi igazság hogy a drágábbat jobban értékeli a kezelt személy,de ez is kétesélyes. A reikinél mivel ingyenes a kezelés bizony előfordul hogy majdnem nekünk kellett megköszönni hogy eljött a páciens a klubnapokra. Azt megint csak megfigyeltem hogy valaki vásárolt egy gyógyteát,krémet,illóolajat,energia-lapot vagy egy borsos árú masszázsra fizetett be soha nem mondta hogy csalódott benne inkább áradozott róla. Véleményem szerint aki 3500 ért kezel az 10 ezerért is ugyan arra képes.Úgy hiszem az alternatív gyógyítás hatásossága nem az összeg mértékétől függ inkább a gyógyulni vágyó befogadó hozzáállásától hogy az néki hasznára válik.
2011. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amíg van hülye aki kifizet ezért ennyit, addig ennyibe fog kerülni.

Egyik legtipikusabb rakománykultusz-tudomány (összevissza használják a tudományos kifejezéseket minden logika és összefüggés nélkül, ezzel a laikusban a felsőbb tudás birtokosaként jelennek meg)

2011. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

fu de nagyon értelmes hozzászolás....

csak egy a bibi hogy tényleg használ. legalábbis nekem

2011. júl. 29. 07:49
 10/12 homo ludensz ***** válasza:
Azt mondtam hogy az emberek az olcsót az ingyen kapottat nem becsülik,mert gyanús a mai világban hogy valaki csak úgy segíteni szeretne a másikon.Nincs ebben semmi tudományos keverem-kavarom, eldöntöd te magad azután végigcsináljuk és megmondod hogy hasznodra volt e vagy sem.A reikisek ingyen csinálják a kineziológusok meg 10ezerért. Semmi nem kötelező ez benne a szimpatikus.
2011. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!