Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Isotretinoin-t szedtem, mert...

TheCilOo98 kérdése:

Isotretinoin-t szedtem, mert aknés volt a bőröm, mit tudok tenni a megmaradt hegek ellen?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra aknés lett a bőröm és olyan 8 hónapba és sok pénzembe került a gyógyulás, de én szeretném eltüntetni a kezelés után megmaradt hegeket is! Tudna valaki valami már bevált módszert vagy gyógyszert, bármien krémet, bármit ajánlani?

2017. aug. 4. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kémiai hámlasztók, skinoren, akneroxid nekem beváltak :)
2017. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Isotretinoin mellé nem szabad hámlasztót használni, ez benne van a gyógyszer használati útmutatójában is. Ne arra alapozz, amit itt írnak, mert lerohad a bőröd!!! Orvoshoz menj vissza! Gondolom én voltál vele dokinál, mert ezt csak bőrgyógyász írhatja fel. Aki felírta ahhoz menj vissza és kérdezd meg tőle. DE! A hegek nehezen fognak múlni. Sőt az is lehet, hogy hidegebb időben vagy ha izzadsz, akkor előjönnek. Az ilyen gyógyszer mellé kell orvosi felügyelet. Vagy képzed magad, de nem itt!
2017. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Befejezte az isoretinoin szedését, legalábbis én ezt olvastam ki a kérdésből, tehát nem a gyógyszer használata mellett kenné fel az adott készítményeket. De elnézést, ha rossz tanács volt. Ha van egy kis esze, úgyis utánanéz ezeknek, nem veszi meg gondolkodás nélkül.
2017. aug. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban én sem voltam figyelmes. A kérdés, hogy mennyi ideje nem szedi. Én szedés után 2-3 hónapot biztosan várnék. De ilyen problémával orvoshoz kell fordulni!
2017. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!