Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Visszér problémák orvoslása?

I.B.T. kérdése:

Visszér problémák orvoslása?

Figyelt kérdés

Nálunk szinte az egész család küszköd visszérproblémákkal, ha jól tudom ez örökletes ezért nem lehet ellene tenni. Viszont hallottam ismerőseimtől olyan praktikákról amelyek segíthetnek: teák (zöld tea, erdei málna, szeder), gesztenyés kenőcs, stb. Ezekről mi a véleményetek?

Ajánlották még a visszér tornát illetve a napi 1 vagy több órás járkálást, hogy legyen mozgásban a láb. Viszont ezektől csak jobban fáj a lábam:D


Van valamilyen hatásos gyógyszer ellene esetleg? Már lassan úgy néz ki a lábszáram, mint egy víztérkép:D


Hallottam még azt is, hogy ki lehet égetni az ereket. Volt már valakinek ilyen kezelésben része?



2017. aug. 16. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lábad. Próbáld ki a Herbioticum vadgesztenyés lábkrémet. Rendszeresen, reggel-este kend a lábad vele a lábfejedtől combközépig, aztán írd meg, hogy ilyen alapossággal mit tapasztaltál 1-2 hét után. Nekem mindig sivataggá válik tőle a "víztérkép". :)
2017. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vadgesztenyés krémet használok és lóbalzsamost. Ha csak nem erőltetem (múltkor lépcsőztem, az betett neki) meg akkor eléggé jól néz ki.
2017. szept. 12. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy érted Herbioticum krémeket? Azért írtam ezt, mert már sok márka vadgesztenyés krémjét kipróbáltam, de vizuális hatása egyedül ennek volt. Mind leviszi a belső tüneteket, de az ereket még nem tüntette el egy sem, ettől se vártam, csak észrevettem, hogy van ilyen "mellékhatása". :)
2017. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!