Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van egy seb a nyelvem hegyén...

Van egy seb a nyelvem hegyén és már 2 hete ott van és nem akar elmúlni és nagyon fáj. Már enni se tudok tőle. Mit tehetnék hogy hamarabb meggyógyuljon?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Megharaptad vagy esetleg kiutes? Afta nem szokott nyelven lenni, ha nem javul menj borgyogyaszhoz :/
2017. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem...nem haraptam meg,de egyértelműen felsértettem valamivel..elő szokott fordulni néha hogy felsértem de mindig elmúlik hamarabb és meggyógyul pár nap alatt....de ez már 2 hete nem javul....mivel lehetne elérni hogy hamarabb gyógyuljon meg?
2017. szept. 5. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Kutya vagy macska simogatás után nyalogattad kezed?

Most ezt értem úgy hogy pl csokit eszel, megolvad a kezedben és lenyalod. Állatok szőrén sok piszok és baktérium van ami ha a szádba vagy szemedbe kerül nem éppen kellemes. Szájban ettől kialakulhatnak azok a pici fehér sebek amik rettentő fájdalmasak evés közben. Szembe kerülve pedig árpát okozhat, amit mondanom sem kell nagyon fájdalmas. Nem ártana megnézetni bőrgyógyásszal, ő terjedelmesebb és kielégítőbb választ tud adni mint mi it GYIK-on.

2017. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm....mára már kisebb lett a seb és kevésbé fáj..
2017. szept. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!