Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Október óta van köldök pc-m...

Október óta van köldök pc-m és azóta nem akar meggyógyulni. Mit csináljak, hogy meggyógyuljon?

Figyelt kérdés
Tetránt használok, alkohollal fertőtlenítem.. Nem tudom mit kéne még tennem, hogy rendbejöjjön.

2013. aug. 20. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedd ki! Ez nagyon nem normális!
2013. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
49%

Az a pc egy idegen test. A szervezeted így tiltakozik ellene. Minél jobban erősködsz, hogy ottmaradjon, a szervezeted annál erősebb jelzéseket fog küldeni, hogy nem akarja.

Jobban jársz, ha megfogadod az első tanácsát, és szépen kiveszed, és ha már a kezedben van, mindjárt ki is dobhatod a szemétbe. Oda való.

Hallgass a szervezeted jelzéseire, még mielőtt komolyabb bajod nem lesz!

2013. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy ne fertőtlenítsem alkohollal egyáltalán. Betadine krém az jó, reggel és este kell bekenni, és emellett főzöl kammilát, és borogatod vagy 20 percet minden nap.

Ha nem akar elmúlni, akkor próbálj ki szilikonos szárú pc-t, mert azt jobban befogadja a szervezet, mint a fémet.

2013. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!