Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Béres csepp valóban hízlal?

A Béres csepp valóban hízlal?

Figyelt kérdés
Béres
2017. szept. 25. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mar hogy hizlalna?
2017. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem hízlal, de a B-vitamin (jajj, hirtelen nem tudom, melyik) étvágyat csinál, így a Béres-csepp is, hiszen tartalmaz B-vitaminokat.
2017. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

A b vitamin se csinál étvágyat, mert akkor minden idióta fogyni akaró kerülné ...

Ja, akkor vagy éhes, ha nincs energiája a szervezetnek

2017. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a mechanizmusát, de magamon is tapasztaltam, hogy étvágyat csinál, és így előfurdulhat, hogy valaki többet eszik, mint szokott.
2017. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A Béres-cseppben NINCS vitamin, se B, se másmilyen. Csak ásványi anyagok. Ld: [link]


Én nem tapasztaltam, hogy hizlalt volna, még étvágynövekedést sem okozott.

2017. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Több családtagom szedte már, pont azért hogy hízzon tőle.Gyerekeimnek is adtam, mikor nagyon étvágytalanok voltak.Nagyon eltérően reagál rá mindenki. Volt akinek kicsit jobb lett az étvágya, tehát inkább úgy írnám, a Béres csepp hatására az étvágy jobb lesz.

De általában véve nem igazán hatott a gyerekeimnek,mármint nem híztak tőle.

Viszont egy macskámra a macska Béres csepp jó hatással volt, mert nagyon keveset evett, emiatt lefogyott. Kúraszerűen adtam neki, és elkezdett enni, hízott is sokat tőle.

Amikor én kamasz voltam, hirtelen megnőttem és nagyon sovány voltam, orvos Peritolt adott, no ettől összeszedtem magam, jó étvágyam lett nagyon, csak kicsit álmosított.

2017. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Van benne B6, B 12-vitamin. Ezek, bizony, serkentik az étvágyat. Én stresszre kaptam régebben Milgammát (szintén B-vitaminos, magnéziumos készítmény), és meghíztam tőle.
2017. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

a beres hivatalos oldalán nem említ egy vitamint se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Én egyszer sokat fingottam, és híztam 5kg ot abban a hónapban.

Most akkor fingjon aki sovány? Ez a tudomány 2017-ben??

2017. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
A Béresben vitamin nincs! Csak ásványi anyagok. Vas, stb.
2017. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7# Tudsz olvasni? Korábban be lett linkelve az összetétel, nincs benne vitamin. Semmilyen.
2017. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!