Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Béres Csepp valóban hizlal?...

Béres Csepp valóban hizlal? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 10:35
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Valóban az az általános (többségi) tapasztalat, hogy a gyógyulás mellett meghozza az étvágyat is, ez természetes dolog és hát nehéz ennek ellenállni. Nem lehetetlen, hogy a mozgás fokozásával és óvatosabb "zabálással" megtartsuk a súlyunkat.
2010. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm panaszkodott erről. Szerintem inkább alkati kérdés, hogy ki mennyire hajlamos az étvágynövekedés hatására jobban hízni is (az hogy mennyit eszik, nem mindig egyértelmű!). Én tinikoromban szedtem Béres cseppet, akkor nem tűnt fel semmilyen ilyen mellékhatás.
2010. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én szedtem a Béres Cseppet, és a C vitamint hozzá. Nem híztam tőle, sőt, inkább fogytam 5 kilót...
2010. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Helló én szedtem pár hónapig meg a cévitamint is és hiztam tőle 8 kg-ot de örülök neki mert ez is volt a célom ;):P
2010. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!