Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha egy pszichológus már...

Ha egy pszichológus már segített nekem, mint magánember, járhatok utána hozzá, mint szakemberhez?

Figyelt kérdés
Egy egyetemi kutatás kapcsán ismertem meg egy pszichológust. Eddig voltak lelki eredetű problémáim de nem lettem volna képes pszichológushoz fordulni, a bizalom és a szkeptikusságom miatt. Viszont ez a figura kellemes csalódás volt és úgy érzem előtte meg tudnék nyílni.

2017. szept. 30. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
miért ne járhatnál? egyébként erről inkább őt kérdezd meg szerintem, ő tud 100%osat mondani
2017. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szenes43 ***** válasza:
Nyugodtan gondolatban oszt ki a szerepet,ő magánemberként is terapeuta ha elvállal s te meg magánemberként is a kezelt személy leszel abban a felállásban.
2017. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!