Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki vásárolt már ebből a...

Mjüriell kérdése:

Valaki vásárolt már ebből a Hallásjavító készülékből? Hear Clear Pro 2 hallókészülék Állítólag x jobb és tisztább hallást biztosít. Kedvezményesen 20.500. Ft. Csak neten lehet rendelni,3 x-os garancia van rá. Erededetiségi, Minőségi, Elégedettségi.

Figyelt kérdés

A szokásos netes hirdetés. 1 személy megnevezve mint:

Listóczky Róbertnek hívnak, a hallójárat betegségeivel foglalkozom. 15 éve vezetek saját rendelőt Budapesten, ahol már több, mint 1200 embernek segítettem, akik szerették volna, hogy 4-szer jobban halljanak, és meg akartak szabadulni a zúgástól és sípoló hangoktól, amelyeket legtöbbször más hallókészülékek használata váltott ki. (Persze a rendelő neve sehol sem szerepel!) Esetleg valakinek van információja?



2017. okt. 6. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd!

Más is.

A rendes készülékeket egyedileg a beteghez hangolják és állítják.

2017. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy előző mondja, hallókészülékeket egyedileg állítják be, csendes szobában végeznek hallásvizsgálatot és annak eredményei alapján állítják be.

Lehet kapni különféle erősítőket, amelyek sajnos ronthatják is a meglévő hallást, mert mindent nagyon felerősítenek.

2017. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:

[link]

2017. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaa és az egyedileg beállított készülékekre van próbahordás, mert nagyon komplex a beállítása, hangok zavarhatnak, nagyon sokmindent tudnak állítani...

[link]

2017. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy ember sem a kérdésre adott választ, hanem véleményt nyilvánítottak anélkül, hogy megismerték volna a - lehet, hogy kamu, lehet, hogy nem - megoldást!
2019. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Súlyos hallássérültként tudom, hogy miről van szó, rengeteget olvastam erről, amit nem is gyógyászati segédeszközként forgalmaznak, hanem gyakorlatilag csak egy hangszóró és mikrofon, ismertem olyat, aki nem talált jó audiológust és ilyen ketyerével tette tönkre hallását, mert egy idő után a fül "hozzászokik" a felerősített hanghoz és tovább romlik a hallás az ilyen nem hallókészülék-típusú készülékektől, mert nem halláskiesés alapján erősít, hanem kompletten mindent.

Pontosan tudom, hogy miért írtam, amit.

Leírtam a fellelhető információkat is. Miért nem a kérdésre válaszoltam volna?

2019. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!