Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lugosító re víz gyógynövê...

Lugosító re víz gyógynövêny bármi? 15 éve van redluxom semmi nem használ.

Figyelt kérdés
Kinek milyen ètrend inni ennivaló mi vàlt be?Rengetwg mindentől fàj a gyomrom.Lehet hogy èjszaka attol jön ràm a köhögőroham, hogy jön fel a sav?Sokszor ugy èrzem kilukad a gyomrom.

2017. nov. 8. 14:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Lugosito tea vagy viz refluxra na nem jo a billentyű bocsi
2017. nov. 8. 14:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Peridot vizet iszom pár hónapja, nekem bevált gyomorégésre. Étkezés előtt 1 órával 2 decit szoktam inni.
2017. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan vizet hol kapni?
2017. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
DM-ben szoktam venni, de kapható Tesco, Auchanban is.
2017. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem kb. paleo étrend, gyógyteák (pl. gyömbér) használt.

Ha néha kilengek és eszek valami liszteset vagy cukrosat, attól fel tud még jönni a savam, ezért rájöttem, hogy jobb, ha vigyázok ezekkel.

2017. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Édesség, cigi, csípős és zsíros ételek, nálam ezek a legrizikósabbak.
2017. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A gyömbér nem jó refluxra. Salvus vizet ajánlom. Minden patikában beszerezhető. Nem drága. Reggel este fél deci. Csinálj egy hónapos kúrát aztán fehérakác tea esténként egy csészével. Ne ízesítsd és ne forrón idd. Én a Gyuribácsi boltjában vettem de biztos máshol is kapható.
2017. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy a köles is nagyon jó lúgosító étel. Meg a nem sózott mandulával is lehet próbálkozni. Nekem az vált be mikor elkezdtem a candida diétát. 2 hét után nagyjából megszűntek az emésztési problémáim. Ez cukormentes rostbam gazdag táplálkozást jelent. A csípős, fűszeres, cukros, csokoládés, paradicsomos ételeket felejtsd el. Mert ha ilyesmit eszel ne csodálkozz ha fáj a hasad. A cigi és a kávé a legrosszabb amit tehetsz magaddal refluxra. Sok zöldség, krumpli, barnarízs, köleskása, kukoricakása, teljeskiőrlésű kenyér, natur joghurt és nem füstölt kemény sajtok, hal ami bevállt. A natúr kakaó és a n csipős pirospaprila csökkenti az emésztő rendszerben az erjedési folyamatokat. Ezért érdemes fogyasztani őket. A kakaó elvileg nem jó refluxra de én édesítővel iszom és érdekes módon nem okoz problémát. Majd írd meg lett e változás.
2017. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm igyekszem mindet kipróbàlni.

Bâr 15 èv utàn,màr azt hittem semmi nem jó.

2017. nov. 10. 12:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Salvus víz jó választás. Gyógyszertárakban is kapható. A refluxot nem gyógyítja de a tüneteket enyhíti. A lugosításban nem igazán hiszek de ez magánügy.
2017. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!