Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mostanában a szemem előtt kis...

Mester55 kérdése:

Mostanában a szemem előtt kis fekete foltok jöttek elő Sokszor látom ezeket ha sötét vagy virító helyre nézek és akkor is ha sötét is egyben és viágos is mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 20:30
 1/4 anonim válasza:
0%
Túl sok füvet tolsz, tesó.
2017. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha úszkálnak jobbra-balra amikor nézelődsz legjobban ,ha az égre nézel, fehér hóra, fehér falra stb. akkor ezek normálisak. nekem is vannak, már nem figyelek rájuk, eszembe sem jut. nekem a jobb szememben van elég rossz ,de tedd túl magad rajta.
2017. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szemedben nem érzel ilyenkor nyomást? Ha igen akkor lehet zöldhályog is azt ne vedd félválról menj el szemorvoshoz szemnyomás mérésre
2017. dec. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia szerintem, az az egész az miatt van, mert sokat játszok.. gépen.. és már 1-2éves folyamatosan reggeltől estig.. kocukol szerinted ettől lehet ilyen?
2017. dec. 10. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!