Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyógyszeren kívül mivel...

Gyógyszeren kívül mivel tudnék több vasat bevinni a szervezetembe?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban vashiányos voltam. Ez elmúlt egy időre de úgy érzem megint kialakult. Szívdobogás érzés, fáradékonyság, szédülés, fejfájás, gombóc érzet a torokban. Szinte minden ugyan úgy ahogyan régebben.

2017. dec. 21. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Halételek, hüvelyesek, pulykahús, bárányhús, liba/sertés/borjúmáj, spenót és sóska, a legtöbb európai gyümölcs. Ezek magas vastartalommal rendelkeznek.
2017. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hússal. De meg kéne nézetni. Mi bajod a gyógyszerrel (azon kívül, hogy nem használ)?
2017. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Krauterblut szirup a leghatásosabb, 1 hét alatt látszik a javulás a vérképen.


De először vizsgáltasd ki magad, attól, hogy tizen-huszon évekkel ezelőtt vashiányod volt, most egyáltalán nem biztos, hogy az a bajod. Gyógyszereket, gyógyhatású készítményeket pedig nem szabad úgy szedni, hogy orvos nem is látott, csak te diagnosztizáltad magadat.

2017. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Utolsó, nem szedek be gyógyszereket, ezt le is írtam a kérdésemben! Nagymamám orvos, azt mondta valószínűleg a vashiány okozza ezeket, megyek majd február elején laborra de csan a vasam nézetem. Előbb sajnos nem tudok elmenni, azért van szükségem az alternatívákra hogy legalább addig tudjak mit kezdeni ezzel.
2017. dec. 21. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Máj, husok, spenót, tojás, tejtermék fogyasztásával javíthatsz az állapotodon. Almába szúrj vas szögeket, és pár óra után edd meg az almát. Gyógyszerrel egyszerűbb lenne. Amúgy Folsav, és B12 vitamin is kellene.
2017. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a tüneteket nem csak vashiány okozhatja. Pl depresszóra is tökéletesen illenek, pajzsmirigy alulműködésre is ráillik stb. Az én vashiányomat Béres cseppel sikerült megszüntetni. Reggel az ajánlott dózis+C vitamin. Ha neked ez sem fér bele,bár nem gyógyszer,csak nyomelemek meg ásványi anyagok vannak benne,akkor sötétzöld zöldségeket egyél,azokban sok a vas.
2017. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy álmában 5 szög egy napra, aztán edd meg.
2017. dec. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az első válaszát fogadd meg, továbbá ihatsz gyógyteákat is: csalán, szederlevél és fogyassz sok C vitamint, mert segíti a vas felszívódását.
2017. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!