Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel, hogyan tudnék több...

Mivel, hogyan tudnék több kalóriát/fehérjét bevinni szervezetembe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden rólam: Nagyon pocsék emésztésem van, emiatt nagyon rosszul eszek, főleg kenyér féléket, kevés hús, kevés zöldség, gyümölcs. Viszont az utóbbi hónapokban állandóan gyenge vagyok, olyan "összesnék" érzésem van, s fejben is állandóan tompa, lassú vagyok. A kérdésem az lenne mit egyek, vagy valami táplálék kiegészítő ami segíthetne. Próbáltam kicsivel több húst enni, de nagyon nem tetszett a hasamnak :( (tofut is próbáltam)


Előre is köszönöm!


30/F



2016. máj. 25. 09:29
 1/2 HUN_Sector ***** válasza:

Köretként ajánlom a bulgurt. (török élelmiszert árusító boltokban kapni, nem is drága, hatalmas adag lesz már egy kevésből is)

100 gramm termékben kb 12 gr fehérje van. Rizs, burgonya helyett fényévekkel jobb.

2016. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem táplálékkiegészítő kell neked, hanem egy egészségesen összeállított étkezés.
2016. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!