Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tőzegáfonyát (2x1caps. ) hány...

Tőzegáfonyát (2x1caps. ) hány napig kell szedni, ha 60 db-os kiszerelést vásároltam?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 12:01
 1/6 anonim válasza:
43%

Valamennyiszer 1-dbot naponta. Jelen esetben 2x1. Reggel egy és este egy. Ha 3x1 lenne akkor reggel, délben, és este.

60:2=30 tehát 30 napig kell szedned tőzegáfonya készítményed.

15/F

2017. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem írod, hány mg tőzegáfonya kivonatot tartalmaz. Az semmit nem jelent, hogy hány darabos, sok gyártónak van, pl. az Innovita egyik terméke 300 mg/tabletta, a Forte nevű terméke pedig 600 mg/tabletta és van 60 és 100 darabosban is ugyanaz. Egyébként beszedheted az egészet, de minimum a panaszok megszűnése után egy hétig. Ha a panaszok nem múlnak el, akkor válts D-mannose porra és szedj belőle két napig 2-3 óránként 1 evőkanállal, majd napi 1-re csökkentsd az adagot. Ez viszont drága. Ha inkább valami tutira hatékonyra váltanál, írass fel Monural antibiotikumot, ez közvetlenül a húgyszervekben hat és 1x, max 2x kell bevenni.
2017. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
600 mg. 3-4 nap után éreztem mintha ment volna a hasam tőle, hát mondom akkor csak nem veszem be mind a 60 db-ot.
2017. dec. 27. 14:48
 4/6 Piroschka2 válasza:
0%
Biztos hogy szükséged van rá? van aki szerint nem sokat ér :(
2018. jan. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Doki szerint igen,de én sem érzek tőle semmi extrát,az antibiotikumban hiszek,de nem az alternatívban.
2018. jan. 2. 11:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hisznek az embernek,pedig megint kifogok kötni valamelyik rendelésen,mert egyfolytában díszkomfortérzésem van hólyagtájon és forró a vizeletem. Nem tudom minek szórakoznak füvekkel,meg bogyókkal,mikor fullon mennek a gyógyszergyárak!!!!
2018. jan. 2. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!